برخورد پیکان وانت با پژو در محور «فومن به ضیابر» ۲ کشته بر جای گذاشت

سرهنگ جاور صفاری، سرپرست پلیس راه استان گیلان از برخورد یک دستگاه پیکان وانت با سواری پژو در محور “فومن به ضیابر” و جان‌باختن ۲ تن و مجروح شدن یک نفر در این حادثه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست پلیس راه استان گیلان از برخورد یک دستگاه پیکان وانت با سواری پژو در محور “فومن به ضیابر” و جان‌باختن ۲ تن و مجروح شدن یک نفر در این حادثه خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در محور فرعی “فومن ضیابر”، بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل اعلامی و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه پیکان وانت با یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ تاکسی برخورد کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه در این حادثه راننده ۳۲ ساله و سرنشین ۳۶ ساله سواری پژو و سرنشین پیکان وانت به شدت مجروح شدند، تصریح کرد: راننده و سرنشین سواری پژو در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

سرهنگ صفاری تصریح کرد: کارشناسان علت این حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه خودرو پیکان وانت اعلام کرده‌اند.

سرپرست پلیس راه استان گیلان در پایان با ابراز تاسف از این حادثه مرگبار خاطرنشان کرد: سرعت مجاز باعث می‌شود راننده در صورت مواجهه با حوادث، عکس‌العمل مناسب‌تری نشان دهند.

Share