اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران رد شد

بعد از آن صحن مجلس وارد رای گیری با برگه شد و در نهایت اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون به تصویب نمایندگان مجلس یازدهم نرسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۱۸ تیر) جهت تعیین وضعیت نهایی غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران جلسه غیرعلنی برگزار کرده است.

محمدباقر قالیباف در تشریح نشست غیرعلنی امروز (چهارشنبه ۱۸ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: جلسه امروز از ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه صبح آغاز و دستور کار پیگیری شده است البته از آنجایی که بحث امروز ما در رابطه با اعتبار نامه تاجگردون بود، مباحثی در این زمینه مطرحشد.

حجت الله فیروزی  سخنگوی کمیسیون تحقیق در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۸ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون متبوعش را درباره اعتبارنامه تاجگردون قرائت کرد.

متن گزارش به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و تهیت

در اجرای ماده ۳۱ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، اعتبارنامه جناب آقای تاجگردون که در صحن علنی جهت رسیدگی به کمیسیون تحقیق ارجاع گردیده بود، در دستور کار رسیدگی این کمیسیون قرار گرفت و در جلسات متعدد با دستگاه های مختلف ذیربط موارد ارائه شده از سوی معترضان مورد بررسی قرار گرفت و با لحاظ مواد نامه های شماره های ۹۹/۲۰۰/۱۷۷۱۹ مورخ ۱۷ خرداد ۹۹ و ۹۹/۲۰۰/۱۸۲۵۲ مورخ ۳۰ اردیبهشت ۹۹ شورای محترم نگهبان مبنی بر رسیدگی به موارد مطروحه در این شورا، نهایتاً اعتبارنامه ایشان در جلسه مورخ ۳ تیرماه ۹۹ با اکثریت آرا به تصویب رسید.

وکلای ملت نهایتا با ۱۰۲ رای موافق، ۱۲۸ رای مخالف و ۲۱ رای ممتنع از مجموع ۲۵۱ رای ماخوذه با گزارش کمیسیون تحقیق که اعتبارنامه وی را تایید کرده بود، مخالفت کردند.

Share