سرپرست ملوان: نمی‌دانم مازیار زارع چرا به تمرین نمی‌آید

سرپرست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از دلیل غیبت مازیار زارع، مربی این تیم و یکی از مالکان ملوان در تمرینات، اظهار بی‌اطلاعی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین برومند درباره وضعیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار داشت: تیم هر روز با رعایت پروتکل‌های پزشکی تمرین می‌کند. روز ۲۶ اردیبهشت از همه اعضای تیم تست کرونا گرفتیم که خدا را شکر همه آنها منفی شد.

وی درباره غیبت مازیار زارع در تمرینات ملوانان و زمزمه‌هایی مبنی بر اختلاف مدیریتی او با پژمان نوری تصریح کرد: زارع چند روزی است که به تمرینات نمی‌آید و از دلیل آن مطلع نیستم، اما بعید می‌دانم این دو نفر با هم اختلافی داشته باشند. دلیل این غیبت را به من نگفته‌اند.

سرپرست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درخصوص اظهار نظر یک مدیر پزشکی استان گیلان مبنی بر اینکه سپیدرود تنها تیم گیلانی است که تست کرونا داده است، خاطرنشان کرد: ما اواخر اردیبهشت و پیش از تاریخ اعلام شده توسط سازمان لیگ برای آزمایش‌ها، در خانه بهداشت انزلی تست دادیم.

برومند درخصوص صحبت‌های اعضای برخی تیم‌ها مبنی بر لزوم لغو مسابقات فوتبال در شرایط فعلی به تسنیم گفت: می‌خواهیم بازی‌ها ادامه داشته باشد و از لغو لیگ ضرر می‌کنیم. پایان لیگ با سقوط سه تیم انتهایی و صعود دو صدرنشین فعلی در این مقطع قابل قبول نیست و رقابت‌ها باید ادامه یابد.

Share