بازیکنان سپیدرود تست کرونا دادند

پس از مکاتبه و هماهنگی افشین ناظمی با دکتر سالاری رییس دانشگاه پزشکی گیلان و با هماهنگی دکتر برشان رییس مرکز بهداشت شهر رشت و حضور ایشان در دفتر باشگاه سپیدرود از اعضای این باشگاه تست کرونا گرفته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا با هماهنگی به عمل آمده مابین مدیرعامل باشگاه سپیدرود و دانشگاه علوم پزشکی گیلان ظهر روز چهارشنبه از بازیکنان و کادر اجرایی و فنی سپیدرود تست کرونا گرفته شد.

 پس از مکاتبه وه ماهنگی افشین ناظمی با دکتر سالاری رییس دانشگاه پزشکی گیلان و با هماهنگی دکتر برشان رییس مرکز بهداشت شهر رشت و حضور ایشان در دفتر باشگاه سپیدرود از اعضای این باشگاه تست کرونا گرفته شد.

بنابراین گزارش این تست در دو‌ روز انجام خواهد شد که بخشی از بازیکنان، کادرفنی، اجرایی و پزشکی ظهر چهارشنبه و گروهی دیگر ظهر پنجشنبه این تست از آنها گرفته خواهد شد.

این تست در دو نوع پی سی آر از نمونه حلق و بینی و تست الیزا با نمونه گیری خون صورت گرفته است.

بازیکنان سپیدرود در دوران قرنطینه خانگی بیش از سه ماه است که به صورت گروهی تمرین نکرده اند و تنها بر مبنای برنامه مربی بدنساز باشگاه به صورت انفرادی به تمرین پرداخته اند.

تمرینات سپیدرودی ها که باید روز ۳۰ خرداد در رشت برابر سرخ پوشان پاکدشت (هوادار) به میدان بروند پس از اعلام نتیجه تست کرونا آغاز خواهد شد.
Share