بازگشایی سواحل لنگرود متناسب با مدیریت شیوع ویروس کرونا

وی با تأکید بر پرداخت حق و حقوق ناجیان غریق و با بیان اینکه امیدواریم پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام شود، افزود: خانه کاشانه‌ها در شهرستان لنگرود باید ساماندهی شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه بازگشایی سواحل متناسب با مدیریت شیوع ویروس کرونا انجام خواهد شد، گفت: مشکلات عرصه‌های ساحلی و کاهش غریق باید در دستور کار قرار گیرد.

سیروس شفقی در جلسه ستاد ساماندهی سواحل لنگرود در فرمانداری این شهرستان، گفت: با توجه به اهمیت حفظ سلامت شهروندان و جامعه، بازگشایی سواحل استان همزمان با فصل گرما، متناسب با مدیریت شیوع این بیماری خواهد بود.

وی با اشاره به آغاز فصل گرما و پیش‌بینی‌ها مبنی بر ورود گردشگر به شهرستان لنگرود یکی از اهداف اصلی در ساماندهی سواحل را فراهم سازی تسهیلات لازم برای عموم مردم در جهت ایجاد تفریحات سالم عنوان کرد و افزود: مردم در خصوص بهره‌گیری از سواحل انتظاراتی دارند و لازم است اطلاع‌رسانی دقیقی از روند رویکردهای اتخاذ شده برای استفاده از سواحل در اسرع وقت انجام شود.

شفقی به شیوع ویروس کرونا، بازگشایی سواحل و حضور مردم و گردشگران متأثر از این بیماری اشاره و تأکید کرد: لازم است ضمن توجه به رعایت پروتکل‌های مراقبتی، برنامه‌ریزی برای بازگشایی و فعالیت طرح‌های سالم سازی دریا با رعایت موارد بهداشتی صورت گیرد.

فرماندار لنگرود همچنین بر لزوم رفع مشکلات موجود در عرصه‌های ساحلی از جمله کاهش شمار غرق شدگان تاکید کرد و گفت: برای جلوگیری از آسیب‌های این بخش باید همه دستگاه‌های اجرایی تعامل داشته باشند.

شفقی با تأکید بر پرداخت حق و حقوق ناجیان غریق و با بیان اینکه امیدواریم پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام شود، افزود: خانه کاشانه‌ها در شهرستان لنگرود باید ساماندهی شوند.

Share