راه اندازی طرح مشاوره تلفنی رایگان “متد” توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان

مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از راه اندازی طرح مشاوره تلفنی رایگان “متد” توسط داوطلبان این نهاد عام المنفعه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به راه اندازی طرح مشاوره تلفنی رایگان “متد” توسط داوطلبان این نهاد عام المنفعه بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان و لزوم رعایت و حفظ فاصله اجتماعی توسط شهروندان و تدابیر لازم به تأمین نیازها، خدمات اجتماعی و اساسی روزمره مردم و خطرات عدیده ای که حضور فیزیکی، شهروندان را برای دریافت این خدمات تهدید می کند، طرح مشاوره تلفنی برای عموم مردم استان گیلان ایجاد شد.

ولی پور با اشاره به همکاری جمعیت هلال احمر با سمن های استان اظهار کرد: در اجرای این طرح، تعدادی از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گیلان، سازمان های مردم نهاد و کانون کلینیک های مددکاری استان، مبادرت به اجرای طرحی تحت عنوان «مشاوره تلفنی داوطلبان» “متد” جهت ارائه خدمات مشاوره رایگان به مردم می کنند.

استفاده از ظرفیت پزشکان، وکلا، روانشناسان و مددکاران اجتماعی در طرح مشاوره تلفنی “متد”

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به استفاده از ظرفیت پزشکان، وکلا، روانشناسان و مددکاران اجتماعی در اجرای این طرح اذعان داشت: مشاوره تلفنی “متد” در زمینه های مختلف پزشکی، حقوقی، روانشناسی و مددکاری اجتماعی با استفاده از ظرفیت پزشکان، وکلا، روانشناسان و مددکاران اجتماعی نسبت به ارائه بهترین سطح مشاوره به مردم گرانقدر استان اقدام می نمایند.

مهدی ولی پور ضمن اشاره به هدف طرح مشاوره تلفنی رایگان خاطرنشان کرد: هدف از ایجاد و راه اندازی طرح مذکور ایفای مسئولیت اجتماعی در قبال مردم و رفع بخشی از مشکلات و تأمین نیازهای شهروندان بوده است.

Share