حضور ۱۷ روانشناس و مددکار داوطلب در نقاهتگاه بیماران کرونایی رشت

جمعیت هلال احمر گیلان ضمن اشاره به برگزاری نشست معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر با مددکاران اجتماعی از آغاز به کار ۱۷ روانشناس و مددکار داوطلب در نقاهتگاه بیماران کرونایی رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بهزاد پرستش معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گیلان در این نشست با اشاره به راه اندازی نقاهتگاه بیماران کرونایی از سوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همکاری جمعیت هلال احمر بیان کرد: بر اساس جلسه مشترک هلال احمر با دانشگاه علوم پزشکی و لزوم ایجاد راه اندازی نقاهتگاه رشت، این جمعیت با آغاز فعالیت نقاهتگاه نسبت به تامین روانشناس و مددکار اعلام آمادگی کرده است.

پرستش ضمن اشاره به هدف روانشناسان و مددکاران داوطلب در نقاهتگاه مذکور اذعان داشت: روانشناسان با هدف ارتقاء روحی و روانی و مشاوره بیماران و مددکاران نیز با هدف پیگیری امورات اجتماعی و معیشتی آنان فعال می شود.

بهزاد پرستش ضمن اشاره به حضور روانشناسان و مددکاران در نقاهتگاه المپیک رشت تصریح کرد: بهبود بخشی به شرایط روانی و اجتماعی بیماران و ایجاد فضای مناسب برای روند بهبود وضعیت بیماران از اقدامات این عزیزان در نقاهتگاه خواهد بود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به شرایط نقاهتگاه المپیک رشت خاطرنشان کرد: نقاهتگاه المپیک رشت با ۱۶۶ تخت برای بیماران کرونایی فعال است که بیماران پس از ترخیص از بیمارستان در این نقاهتگاه تحت مراقبت و تکمیل دوره درمان و نقاهت قرار می گیرند.

Share