تجهیز مراکز درمانی شهرستان فومن توسط هوانیروز ارتش

۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز پانسیون پزشکان شهر ماکلوان، خرید یک دستگاه دی سی شوک برای درمانگاه شهر ماسوله و تجهیز تعدادی از مراکز بهداشتی – درمانی و اورژانس شهری و روستایی این شهرستان هزینه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز مراکز بهداشتی – درمانی فومن اختصاص داده شد.

نماینده فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در گیلان در بازدید از مراکز بهداشتی – درمانی شهری و روستایی فومن گفت: ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز پانسیون پزشکان شهر ماکلوان، خرید یک دستگاه دی سی شوک برای درمانگاه شهر ماسوله و تجهیز تعدادی از مراکز بهداشتی – درمانی و اورژانس شهری و روستایی این شهرستان هزینه می شود.

سرهنگ ولی رحمانی همچنین افزود: بیش از ۳۰ هزار عدد دستکش، ماسک، پاکسومتر، گان پزشکی، تب سنج و مواد ضدعفونی کننده از هدایای امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و امیر قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران است که به مردم شهرستان فومن اهدا شد.

محمدرضا محسنی فرماندار فومن نیز گفت: با هماهنگی های انجام شده در صورت مساعد بودن شرایط جوی در ۷۲ ساعت آینده، ارتش با همکاری دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۳ شهر فومن، ماکلوان و ماسوله و ۱۴۶ روستای این شهرستان را ضدعفونی می کند.

همچنین بازدید از مرکز جامع سلامت شهری_ روستایی رودپیش، ماکلوان و ماسوله از جمله برنامه های مسئولان بود.

Share