با اجرای رینگ آب دور شهر لاهیجان ۶ هزار مشترک از آب با کیفیت بهره‌مند می‎شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: با اجرای رینگ آب دور شهر لاهیجان ۶۰۰۰ مشترک از آب با کیفیت بهره مند می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از پروژه رینگ آب دور شهر لاهیجان بازدید کرد.

در این بازدید سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با تشریح چگونگی روند اجرای پروژه به مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اظهار داشت: این پروژه توسط پیمانکار شرکت آب منطقه ای استان در حال انجام است .

وی در ادامه افزود: با اجرای لوله گذاری در میدان سردار جنگل لاهیجان و برقراری اتصالات و لوله گذاری ها در میدان عاقلیه، میدان چای تا نبش گلستان ۱۳ لاهیجان وکمربندی شهر، امکان انتقال آب تصفیه خانه بزرگ گیلان به بلوار امام رضا (ع ) و مناطق گلستانها فراهم می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان خاطرنشان کرد: در حال حاضر از خط سایت شهید خوش سیرت به میزان ۴۰ تا ۵۰ لیتر بر ثانیه به این مناطق آبرسانی می شود که با بهره برداری از پروژه رینگ آب دور شهر لاهیجان، ۶۰۰۰ انشعاب مناطق گلستان این شهر از آب شرب با کیفیت تصفیه خانه بزرگ آب گیلان برخوردار خواهند شد.

Share