حمایت قاطعانه دستگاه قضایی از تصمیمات دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای مقابله با ویروس کرونا

نشست ویژه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا عصر امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان، دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی و همچنین جمعی از روسای بیمارستان های دولتی و خصوصی گیلان در سالن شهید بهشتی دادگستری گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان عصر امروز در نشست ویژه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از روسای بیمارستان های دولتی و خصوصی گیلان برگزار شد، اظهار داشت: نیاز است تا به نگرانی های بوجود آمده در بین مردم در خصوص انتشار ویروس کرونا سریعا پاسخ داده شود.

رئیس شورای قضایی استان گیلان با تاکید بر اینکه نباید در برخورد با این بیماری مانند شرایط عادی عمل کنیم، تصریح کرد: باید با تلاش بیشتر و بسیج همه امکانات به جنگ بیماری کرونا رفته و به مردم این اطمینان را بدهیم که توانایی مقابله با آن را داریم.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی از حمایت قاطعانه دستگاه قضایی از تصمیمات و برنامه های دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و افزود: با هر مدیر در هر سطحی  که بخواهد در مقابل تصمیمات تخصصی دانشگاه علوم پزشکی و نهادهای مسئول مقابله با این بیماری بایستد، برخورد قضایی می شود.

رئیس کل دادگستری گیلان در پایان از نهادهای نظارتی خواست تا فضای مجازی را برای جلوگیری از انتشار شایعات رصد کنند و تاکید نمود: عدم بیان واقعیات از کانال های رسمی موجب داغ شدن بازار شایعات می شود و نیاز است تا مدیران مسئول واقعیات را صادقانه با مردم در میان بگذارند.

Share