توقف رزرو اینترنتی اسکان نوروزی تا اطلاع ثانوی به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا

گودرز کریمی‌فر، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از توقف رزرو اینترنتی اسکان نوروزی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، گودرز کریمی‌فر با اشاره به برنامه‌ریزی‌هایی که برای اسکان نوروزی فرهنگیان انجام ‌شده بود، اظهار کرد: به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس و رده‌های مجری طرح تا اطلاع ثانوی، متوقف و در صورت کنترل ویروس کرونا، اطلاع‌رسانی لازم در مورد اسکان نوروزی فرهنگیان صورت خواهد گرفت.

وی افزود: وزارت آموزش‌وپرورش، آمادگی کامل ۱۱ هزار مدرسه مجهز شده در قالب ۱۰۸ هزار کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان، فراهم کرده بود که در حال حاضر به دلیل پیشگیری و کنترل ویروس کرونا، رزرو اینترنتی اسکان نوروز ۱۳۹۹ فرهنگیان، موقتاً لغو شده است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: آموزش‌وپرورش با ۳۹۸ مرکز آموزشی رفاهی (خانه معلم) در قالب ۱۶ هزار و ۴۹۸ تختخواب، به‌صورت کاملاً بهداشتی و با رعایت کلیه توصیه‌های بهداشتی ازجمله شستشوی روزانه با محلول‌های ضدعفونی، استفاده از کاورهای یک‌بارمصرف و مایه‌های شستشوی الکلی، آمادگی پذیرش مسافرین فرهنگی را در نوروز در سراسر کشور دارد.

کریمی‌فر در پایان تأکید کرد: با این‌وجود پیشنهاد می‌شود به خاطر پویش همگانی و مبارزه باریشه کنی ویروس کرونا، ترجیحاً از مسافرت‌های نوروزی، پرهیز شود.

Share