تساوی شهرداری آستارا، باخت شهرداری فومن و برد ارزشمند چوکا

نمایندگان فوتبال گیلان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور برابر حریفان یک تساوی، یک باخت و یک برد کسب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، از هفته بیستم رقابتهای گروه اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور امروز تیم شهرداری آستارا در ورزشگاه وحدت این شهر برابر تیم شهید قندی یزد به تساوی یک-یک رسید.

همچنین در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم تیم فوتبال شهرداری فومن در دیدار امروز با ۸ بازیکن آن هم با ۳۰ دقیقه تاخیر در مقابل کاسپین قرار گرفت و در حالیکه تا دقیقه ۴۴ نیمه اول با نتیجه پرگل ۶ بر صفر از حریف خود عقب بود اما داور بازی به دلیل مصدومیت ۲ بازیکن شهرداری فومن و حد نصاب نرسیدن تعداد بازیکنان این تیم مجبور شد در سوت خود به نشانه پایان مسابقه بدمد تا در نهایت بازی با همان نتیجه پرگل ۶ بر صفر خاتمه یابد.

در گروه دوم هم تیم چوکای تالش با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبانش تیم ایرانجوان بوشهر گذشت.

به این ترتیب در پایان رقابتهای هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در گروه اول تیم شهرداری آستارا با ۳۶ امتیاز در رده چهارم ایستاد و تیم شهرداری فومن با ۷ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

در گروه دوم هم تیم چوکای تالش با ۴۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ۲گروه ۱۴تیمی برگزار می شود که ۲تیم اول گروههای دوگانه به طور مستقیم به لیگ دسته اول صعود می کنند و تکلیف تیم سوم صعود کننده با بازی پلی آف رفت و برگشت تیم های دوم جدول مشخص خواهد شد.

Share