دست حاج قاسم یک گواه بر ترور ایشان است| لزوم الگوبرداری هم مسئولان از حاج قاسم

سخنگوی سپاه پاسداران تأکید کرد: ترور «حاج قاسم» عرصه را بر آمریکا تنگ‌تر خواهد کرد و بساط آنها از منطقه جمع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مهر، سردار رمضان شریف پیش از ظهر یکشنبه در چهلمین روز شهادت سردار «قاسم سلیمانی» در مصلای امام خمینی (ره) رشت با بیان اینکه چهل و چند روز است که ما از داشتن نعمت سردار سلیمانی محروم هستیم، اظهار کرد: ما باید دین خود را نسبت به چهل سال مجاهدت خالصانه حاج قاسم ادا کنیم. باور کردن اینکه حاج قاسم دیگر در بین ما نیست سخت است.

سخنگو و معاون روابط عمومی سپاه پاسداران با بیان اینکه یکی از تأکیدات حاج قاسم بر این بوده که دیده نشود، گفت: سردار سلیمانی در سال‌های اخیر به مراتب متواضع‌تر نسبت به سال‌هایی که فرمانده لشکر بود، شده بود اما درنهایت تلاش و مجاهدت‌های او سبب شد تا ۲۵ میلیون نفر در ۵ شهر کشور ارادت خود را در تشییع پیکر مطهرش ابزار کنند.

وی با اشاره به اعتراف آمریکایی‌ها مبنی بر اینکه حاج قاسم همیشه جلوتر از آنها در هر جبهه‌ای حضور داشت، ادامه داد: همه طراحی‌های آمریکا با درایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب و به دستان حاج قاسم شکست می‌خورد و آمریکایی‌ها از همین رو با حاج قاسم دشمن بودند.

سردار شریف با اشاره به ترور شخصیت‌های برجسته منطقه توسط آمریکا و با بیان اینکه مشکل ما این است که فراموش کار هستیم، بیان کرد: ترور حاج قاسم عرصه را بر آمریکا تنگ‌تر خواهد کرد و بساط آنها را از منطقه جمع می‌شود.

«حاج قاسم» محصول مکتب ولایت فقیه است

معاون روابط عمومی سپاه پاسداران در ادامه به حمله ایران به مجهزترین پایگاه هوایی آمریکا در عین الاسد اشاره کرد و افزود: هیبت آمریکا با اولین سیلی ایران در جهان شکست.

سردار شریف با بیان اینکه تقویت جبهه مقاومت برای درهم شکست رژیم صهیونیستی در منطقه بود، گفت: شاگردان تربیت یافته در مکتب «سردار سلیمانی» با تدبیر و دوراندیشی این شهید بزرگوار از سنگ به موشک رسیدند و جبهه مقاومتی شکل دادند امروز امنیت و تعادل روانی فرماندهی رژیم صهیونیستی را به عنوان غاصبان قبله نخست مسلمین و نور چشم آمریکا درهم ریخته است.

وی با اشاره به ترور «حاج قاسم سلیمانی» توسط آمریکا، بیان کرد: دشمن از سر ناچاری و استیصال این ترور را انجام داد. بعد از شهادت حاج قاسم سپاه پاسداران با اراده و مصمم‌تر با حمایت کامل رهبر معظم انقلاب از سردار قاآنی پشتیبانی میلیون‌ها کرده و آمریکا و ایادی آن را در منطقه در هم خواهد شکست.

سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: اشک‌های مردم در شهادت سردار سلیمانی ذخیره استراتژیک و سرمایه گرانقدر برای سپاه پاسداران است و خون «قاسم سلیمانی» کوبنده‌تر از وجود این شخصیت گرانقدر بوده و کابوس دشمنان خواهد شد.

سردار شریف با بیان اینکه اخلاص، تواضع، شجاعت و مردم داری قاسم را حاج قاسم سلیمانی و سردار دل‌ها کرد، افزود: حاج قاسم محصول مکتب ولایت فقیه بود که این بچه روستایی را امروز دوست و دشمن تحسین می‌کنند و بالاترین مدارج نظامی کشور یعنی مدال ذوالفقار را از دستان مبارک رهبر معظم انقلاب دریافت کردند.

لزوم الگوبرداری از حاج قاسم توسط همه مدیران و مسئولان

وی با بیان اینکه حاج قاسم پیشبرد اهداف جبهه مقاومت با کمترین هزینه انجام می‌داد، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب از قبل از حاج قاسم به عنوان شهید زنده یاد می‌کردند و همواره این شهید بزرگوار مورد علاقه مقام معظم رهبری بودند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حاج قاسم یک الگوی تمام عیار برای تمام پاسداران و مدیران اجرایی کشور است، افزود: حرکت مردم در شهادت حاج قاسم سلیمانی یک درس عبرت تاریخی است و نشان می‌دهد مردم ما هوشیار هستند، سره را از ناسره تشخیص می‌دهند.

سردار شریف با تاکید بر اینکه اگر داعش یک شهر همانند قصر شیرین را تصرف می‌کرد حیثیت ایران بر باد می‌رفت و با هیچ پولی جبران پذیر نبود، گفت: حاج قاسم شاگردانی را در جبهه مقاومت تربیت کرد که دشمن آثار آنها را تا سالیان طولانی باید ببیند.

وی با بیان اینکه نسل قبل شهید باکری و همت را می‌شناختند و نسل حاضر با ۵۰ میلیون نفر جمعیت حاج قاسم را درک کرده‌اند، تصریح کرد: دست حاج قاسم یک گواه و شاهد بر ترور ایشان است که با همان دست دشمنان را بارها قلع و قمع کرد.

معاون روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: آزادی سرزمین قدس و ملت‌های مسلمان را به برکت خون شهدا و حاج قاسم شاهد خواهیم بود و امیدواریم سربازان خوبی برای رهبر معظم انقلاب و مردم باشیم.

سردار شریف بیان کرد: نگاه همه بویژه مدیران و مسئولان باید به فرامین رهبر معظم انقلاب باشد در این صورت ایشان از شما خشنود، مردم به شما مدال افتخار خواهند داد و امام زمان (عج) از شما راضی خواهد بود.

سخنگو و معاون روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ۲۲ بهمن سیلی دوم به آمریکا و اسرائیل و حضور در پای صندوق‌های رأی سیلی سوم به دشمنان است، افزود:
جدا از گله و نارضایتی‌، حضور در انتخابات سبب تداوم جمهوری اسلامی، افزایش مشروعیت نظام می‌شود. باید در این انتخابات افرادی انقلابی را انتخاب کنیم.

Share