برای ادوار متعدد نامزد انتخاباتی نمی شوم | ۹۰ درصد منابع بانکی در اختیار کمتر از ۱۰ درصد جامعه است

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت گفت: ۹۰ درصد منابع مالی بانکی در اختیار کمتر از ۱۰ درصد جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت گفت: ۹۰ درصد منابع مالی بانکی در اختیار کمتر از ۱۰ درصد جامعه است.

دکتر مجید دلاور پیش از ظهر امروز در جمع زیادی از مردم شهرستان رشت، با اشاره به عدم تحقق برخی از اهداف انقلاب اسلامی، اظهار کرد: با سپری شدن ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان شاهد عقب ماندگی در عدم تحقق بعضی از اهداف انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف به ویژه برقراری عدالت و تامین رفاه اجتماعی هستیم.

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد منابع مالی بانکی در اختیار کمتر از ۱۰ درصد جامعه است، افزود: امروزه مشکلات زیادی ناشی از ضعف های مدیریتی برای مردم به وجود آمده که بخشی از آن به سبب نبود تعهد و کارآمدی در بین نماینده های مجلس است، نماینده هایی که در چارچوب وظایف خود باید بر عملکرد دولت نظارت کنند و گاهی مدیران دولت را برای تخطی از قانون تحت فشار قرار دهند.

این فعال سیاسی اجتماعی به بارش برف اخیر در گیلان و رشت و بروز مشکلات زیاد برای مردم اشاره کرد و گفت: بارش برف و به وجود آمدن مشکلات ناشی از آن نمونه ای از ضعف های مدیریتی است.

وی ادامه داد: با وجود مراکز متعدد نظامی در گیلان، استانداری و مدیریت شهری به دلیل ضعف مدیریتی نتوانستند از تجهیزات و امکانات این مراکز برای بازگشایی معابر و جاده ها استفاده کنند.

دلاور با انتقاد از بازدید هوایی نوبخت و استاندار گیلان و جمعی از مدیران استان با بالگرد از وضعیت برفی رشت و نقاط مختلف استان، تصریح کرد: به جای هر گونه اقدامات عملی، بازدید هوایی انجام دادند.

وی در ادامه استمرار نمایندگی مجلس را یکی دیگر از مشکلاتی دانست که موجب فراهم شدن فسادهای اداری و مالی در شهرستان ها می شود.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت خاطرنشان کرد: با استمرار نمایندگی، نماینده های مجلس با یک سری مهره چینی ها در صدد پیروزی در انتخابات آینده خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه در صورت پیروزی در انتخابات بیشتر از دو دوره کاندیدای مجلس نخواهد شد، گفت: بنده از جمله نامزدهایی نخواهم بود که در صورت پیروزی در انتخابات، برای ادوار متعدد و پی در پی کاندیدا شوم.

دلاور متذکر شد: در صورت پیروزی در انتخابات به طور متوالی حداکثر دو دوره نماینده خواهم بود و بلافاصله پس از آن تحت هیچ شرایطی نامزد انتخابات نخواهم شد.

Share