انتقال جوان ۲۰ساله توسط اورژانس هوایی گیلان

اسدی گفت: جوان ۲۰ ساله گیلانی در اثر بیماری قلبی در بیمارستان امینی لنگرود بستری بود و جهت ادامه درمان نیاز به انتقال سریع به بیمارستان حشمت رشت داشت که امروز(۲۶ بهمن ماه) توسط اورژانس گیلان از بیمارستان امینی لنگرود به رشت انتقال یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پیمان اسدی، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: اورژانس گیلان موفق به انجام ۱۴۶۵ مورد امداد رسانی به مردم شریف گیلان و ۱۸۷ مورد ماموریت مختص برف و یخبندان شده است.

وی ادامه داد: از ۷ صبح روز دوشنبه ۲۱ بهمن لغایت ۷صبح شنبه ۲۶ بهمن ماه، اورژانس گیلان موفق به انجام ۱۴۶۵ مورد امداد رسانی به مردم شریف گیلان شده است.

اسدی گفت: در این مدت ۴هزار و ۵۶۷ بار زنگ واحد ارتباطات (مرکز پیام اورژانس) به صدا در آمد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان افزود: از کل ماموریت‌های انجام یافته تا کنون، ۱۸۷ مورد مختص حوادث برفی بوده است که شامل سرخوردگی ها، سقوط،تروما در اثر برف می باشد.

وی اظهار کرد: در این مدت ۲۱ نفر دچار مسمومیت با منوکسید کربن شدند و ۴۶ مورد نیز انتقال مادر باردارتوسط فوریتهای پزشکی استان به مراکز درمانی انجام شد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان تصریح کرد: ۱۵۱ مورد نیز انتقال بین مراکز درمانی توسط مرکز MCMC اورژانس گیلان انجام شده است.

انتقال جوان ۲۰ساله توسط اورژانس هوایی گیلان

اسدی همچنین از انتقال جوان ۲۰ ساله گیلانی از بیمارستان امینی لنگرود به بیمارستان حشمت رشت خبر داد.

وی افزود: جوان ۲۰ ساله گیلانی در اثر بیماری قلبی در بیمارستان امینی لنگرود بستری بود و جهت ادامه درمان نیاز به انتقال سریع به بیمارستان حشمت رشت داشت که امروز(۲۶ بهمن ماه) توسط اورژانس گیلان از بیمارستان امینی لنگرود به رشت انتقال یافت.

گفتنی است، این ماموریت چهارمین ماموریت اورژانس هوایی گیلان در سال ۹۸ و سومین پرواز در روزهای برفی بوده است.

اورژانس هوایی گیلان ۲۵ شهریور ۹۸ در گیلان رسما راه اندازی شده است.

هم اکنون ناوگان اورژانس۱۱۵ گیلان مجهز به ۱دستگاه هلیکوپتر، ۱دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ دستگاه موتورلانس و ۱۳۸دستگاه آمبولانس می‌باشد.

 

Share