تصادف در در محور رشت به فومن یک کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت

سرهنگ حسین محمدپور، رئیس پلیس راه استان گیلان از جان‌باختن یک تن و مجروح شدن ۲ نفر بر اثر منحرف شدن یک دستگاه خودرو سواری پژو در محور رشت به فومن خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راه استان گیلان از جان‌باختن یک تن و مجروح شدن ۲ نفر بر اثر منحرف شدن یک دستگاه خودرو سواری پژو در محور رشت به فومن خبر داد.

سرهنگ حسین محمدپور گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در محور رشت به فومن، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه گیلان افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه پژو ۲۰۶ در حال تردد در جاده کلاشم بالا از جاده منحرف و پس از برخورد با دیواره بتنی حاشیه راه متوقف شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو ۲۰۶ که مردی ۴۳ ساله بود در دم جان باخت ادامه داد: راننده و سرنشین دیگر این خودرو نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدپور گفت: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه خودرو سواری پژو اعلام کرد‌ه‌اند.

رئیس پلیس راه استان گیلان در پایان از رانندگان خواست، در زمان رانندگی از هرگونه عجله و شتاب پرهیز کنند و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند تا شاهد بروز چنین اتفاقاتی نباشیم.

Share