بیانیه احمد پروایی و احسن‌اله رادمهر در پی عدم تائید صلاحیت در انتخابات

پایان مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان توسط هیات نظارت در حالی صورت گرفته که نامی از حجت الاسلام احمد پروایی و احسن اله رادمهر نماینده اسبق تالش در بین تائید صلاحیت شدگان دیده نمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  پایان مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان توسط هیات نظارت در حالی صورت گرفته که نامی از حجت الاسلام احمد پروایی و احسن اله رادمهر نماینده اسبق تالش در بین تائید صلاحیت شدگان دیده نمی شود. این دو نامزد حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر با صدور بیانیه های جداگانه ای نسبت به این مساله موضع گیری کردند.

بیانیه احمد پروایی در رابطه با عدم احراز صلاحیت توسط هیأت نظارت استان گیلان

بسمه تعالی……خداوند متعال را شاکرم که به این سرباز کوچک و ناچیز انقلاب و ولایت و خدمتگزار مردم عزیز، توفیق داد تا علاوه بر حضورم در مجلس خبرگان رهبری خودم را برای خدمت در عرصه دیگری مهیّا کنم…اینجانب از همان روزهای نخستینِ اعلان حضورم در صحنه، مورد تفقّد و حمایت همه اقشار جامعه به ویژه جوانان و نخبگان قرار گرفتم که این را جزء الطاف الهی میدانم.و در این مدت از همراهی همه مردم به ویژه دوستان عزیزی که به صورت شبانه روزی فعالیت کردند و مردم عزیزی که در نقاط متعدد حوزه انتخابیه شهرستانهای تالش و ماسال رضوانشهر با برگزاری جلسات هم اندیشی، ما را در راه رسیدن به میز خدمت و نوکری مردم شریف و مومن و متعهد و انقلابی و ولایی وبا اصالت این منطقه، همراهی کردند. صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم….اینجانب با کمال احترام به قانون و مراجع ذی صلاح قانونی و عرض خدا قوّت و خسته نباشید به عزیزان هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان و استان و کشور، طبق حق قانونی که قانونگذار آن را برای داوطلبین قائل شده است، مراتب اعتراض خود را از طریق مراجع قانونی در موعد مقرّر اعلام خواهم کرد و از دوستان و همه مردم تمنّا دارم با احترام به قانون و مراجع قانونی و تصمیم آن عزیزان یک برگ زرینی به افتخارات مردم با فرهنگ تالش عزیز بیفزایند. ضمنا از مردم بزرگوار و مومن حوزه انتخابیه خود عاجزانه ملتمس دعای خیر هستم و امیدوارم که با بررسی مجدد بتوانم توفیق خدمت و نوکری برای انقلاب و ولایت و مردم عزیز را در مجلس شورای اسلامی پیدا کنم…(من یتوکل علی الله فه و حسبه).

بیانیه احسن اله رادمهر پس از رد صلاحیت؛ باند پرونده‌ساز را به زباله دان خواهم انداخت!

“بسمه تعالی”

طرفداران عزیز تر از جانم
یاران با وفای من
آرام باشید
سوگند به خداوند دادگستر
سوگند به دل های پاک شما
سوگند به اشک های دیدگان شما با قدرت به این انتخابات باز خواهم گشت و مطمئن باشید این باند تزویر و ریا و پرونده ساز را برای همیشه به زباله دانی تاریخ می افکنم.

عزیزان من، مواردی که برای رد صلاحیت من عنوان شده است کذب محض است شک نداشته باشید از طریق قانون حق خود را اثبات خواهم کرد.

قطعا می دانید در ابتدای امر آقای پرونده ساز تلاش کرد تا در هیات اجرایی رادمهر را موقتا از کارزار دور کند اما با عدالت محوری تعدادی از اعضای هیات اجرایی، وی به خواسته شوم خود نرسید. کار به هیات نظارت رسید، بنده مطمئن بودم از صلاحیت خود اما به یکباره در دقایق پایانی مدارکی ارائه شد. مواردی که به خدا قسم همه آنها کذب است.

مثلا؛ احسن الله رادمهر اقامت خارج از کشور دارد!!!
یا اینکه در سال ۸۳ با فلان عنوان کارکنان خود را تهدید کرده است!!!
عزیزانم تاکید می کنم نگران نباشید با قدرت تمام باز خواهم گشت. به مرد دو رو، ریا کار و سپید موی تالش بگویید: ای مگس، عرصه سیمرغ نه جولانگه توست، عرض خود می بری و زحمت ما می داری. رادمهر همیشه به قانون تمکین کرده است و در اینجا نیز فصل الخطابش فقط قانون است و از طریق مراجع قانونی پیگیر است

خدمتگزار همیشگی مردم فهیم تالش بزرگ

 

Share