مرگ یک شکارچی در انزلی با شلیک اشتباهی دوستی که او را با گراز اشتباه گرفت!

سرهنگ مجید حسینی، فرمانده انتظامی بندرانزلی از مرگ یک شکارچی در این شهرستان خبر داد و افزود: پس از گذشت حدوداً ۲ ساعت ماموران پلیس آگاهی متهم را در بیشه‌زارهای اطراف بندرانزلی شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی بندرانزلی از مرگ یک شکارچی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید حسینی با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مجروح شدن فردی با سلاح شکاری در شکارگاه بندرانزلی، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور پلیس در محل اعلامی مشخص شد دو نفر که برای شکار به شکارگاه ترب‌گوده رفته بودند زمانی که از یکدیگر جدا شدند با توجه به تاریکی هوا یکی از آنها دوستش را از فاصله حدوداً ۳۰ متری با گراز اشتباه گرفته و به سمت وی شلیک کرد.

وی ادامه داد: فردی که اقدام به شلیک کرده بود پس از اینکه متوجه شد دوستش از ناحیه سر مجروح شده، او را با کمک اهالی به بیمارستان منتقل کرد.

سرهنگ حسینی بیان داشت: فرد مجروح در بیمارستان فوت و متهم اقدام به فرار کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از گذشت حدوداً ۲ ساعت ماموران پلیس آگاهی متهم را در بیشه‌زارهای اطراف بندرانزلی شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به جرم انتسابی خود اعتراف کرد و اظهار داشت: اسلحه شکاری متهم فاقد مجوز بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی در پایان گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

Share