مراکز مجاز دوگانه‌سوز کردن خودروها در گیلان اعلام شد+ اسامی

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان در راستای تشویق مردم به استفاده از گازطبیعی در خودروها به جای بنزین نسبت به ثبت‌نام در سامانهIrngv.ir و مراجعه به مراکز مجاز دوگانه سوز کردن خودروها اطلاع رسانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان اعلام کرد: متقاضیان دوگانه سوز کردن خودرو‌ها می توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات خودرو‌های دوگانه‌سوز (Irngv.ir) ثبت نام کنند، پس از یک هفته از طرف اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین پیامکی برای متقاضیان ارسال می‌شود و این افراد می‌توانند از طریق مراجعه به نزدیک‌ترین مرکز مجاز به محل سکونت خود برای تبدیل اقدام کنند.

مراکز مجاز دوگانه سوز کردن خودروهادر استان گیلان عبارتند از رشت: کماکل روستای پیربازار، به طرف پیله داربن، خیابان جاده کماکل طبقه همکف؛ لنگرود: دریاسر، بعد از پل هوایی، روبروی نمایندگی کاریزان دیزل؛ لاهیجان: میدان شیخ زاهد، جنب ایستگاه چالوس و رامسر؛ چابکسر: پشت پمپ بنزین.

افزایش مصرف CNG در گیلان

قبل از سهمیه‌بندی بنزین مصرف روزانه گاز در جایگاه‌های CNG  استان حدود ۸۰۰ هزار مترمکعب بود که این میزان به ۹۲۵ هزار متر مکعب رسیده و ۱۴ درصد رشد را نشان می دهد .
جایگزینی سوخت پاک CNG به جای بنزین برای صرفه اقتصادی و کاهش آلاینده های زیست محیطی است که از اهداف مهم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با توسعه جایگاههای استان گیلان اکنون به یکصد باب جایگاه  CNG رسیده است.

Share