فرماندار شهرستان رودبار به عنوان شهردار شهریار انتخاب شد!

محمد صالح ضیایی فرماندار فعلی شهرستان رودبار و بخشدار سابق حسن‌آباد فشافویه با ۵ رأی موافق از مجموع ۹ رأی شورای شهر شهریار به‌عنوان شهردار منتخب شهریار انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جلسه انتخاب شهردار شهر شهریار صبح امروز با حضور اعضای شورای شهریار برگزار شد و در این جلسه محمد صالح ضیایی با کسب ۵ رأی موافق شورای شهر به‌عنوان شهردار منتخب شهریار انتخاب شد که از مجموع ۹ رأی مأخوذه، ۱ رأی به مجتبی اسکندری، ۱ رأی به مهران شیراوند و ۲ رأی سفید نیز اخذ شد.

محمد صالح ضیایی حلیمه جانی متولد سال ۱۳۵۱ روستای حلیمه جان رودبار، کارشناس ارشد برنامه‌ریزی شهری است و اسفندماه ۹۷ به‌عنوان فرماندار رودبار منصوب‌شده است.

از سوابق او می‌توان به رئیس ستاد بحران جنوب تهران، کارشناس سیاسی انتظامی استانداری تهران، معاون فرمانداری ری و ورامین، معاون شهردار منطقه ۱۸ تهران، معاون مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری البرز و بخشداری فشافویه را اشاره کرد.

انتخاب ضیایی به عنوان شهردار شهریار درحالی صورت گرفته است که مدت زمان زیادی به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی نماینده است و با این وضع اکنون با انتخاب ضیایی به‌عنوان شهردار منتخب باید صبر کرد و دید که در چه بازه زمانی حکم او پس از گذراندن هیئت تطبیق شهرستان و وزارت کشور ابلاغ خواهد شد.

وزارت کشور پس از انتخاب سیروش شفقی به عنوان شهردار کرج با استعفای او از فرمانداری کرج مخالفت کرده بود و حالا باید دید که آیا داستان شفقی برای ضیایی نیز تکرار خواهد شد؟!

Share