تکذیب ارائه لیست توسط تیم انتخاباتی قالیباف در گیلان

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت استان گیلان فعالیت مبتنی بر ارائه لیست توسط تیم انتخاباتی دکتر محمدباقر قالیباف را در این استان تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در پی انتشار شایعات مبتنی بر شروع فعالیت های تیم انتخاباتی دکتر محمدباقر قالیباف جهت ارائه لیست کاندیدا انتخابات مجلس شورای اسلامی، آرمان مهدی‌زاده، دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت استان گیلان این موضوع را تکذیب کرد.

وی افزود: دکتر محمدباقر قالیباف در استان گیلان هیچ گونه تیم انتخاباتی ندارد و تمام فعالیت های سیاسی و انتخاباتی ایشان در قالب جمعیت پیشرفت و عدالت انجام می پذیرد، همچنین این جمعیت عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است و بنده به عنوان دبیر این جمعیت در جلسات آن حضور دارم و تا این لحظه نیز این شورا به توافق نظر جهت جمع بندی ارائه لیست منتخب خود نگردیده و اساسا ورودی به بحث تعیین مصادیق نداشته است.

مهدی‌زاده همچنین ادامه داد: لذا کلیه شایعات مبتنی بر فعالیت های انتخاباتی منتسب به دکتر قالیباف از سمت این جمعیت نبوده و مورد تایید آن نمی باشد.

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت استان گیلان در پایان گفت: تمام اخبار و اطلاعیه های مرتبط با این جمعیت در استان از جانب دبیر یا سخنگو آن رسمیت دارد.

Share