پیش فروش جدید ۷ محصول ایران خودرو در ۲۱ آبان ۹۸ (+جزئیات و جدول)

خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل  سمند ال ایکس ای اف ۷ پایه گاز سوز، سمند ال ایکس با موتور ای اف ۷ بنزینی ، پژو پارس سال، و معمولی، ۲۰۶ تیپ ۲، دنا  معمولی و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی با موعد تحویل مهرماه و آبان سال ۹۹ است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مرحله جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو از ۲۱ آبان آغاز می شود.

شرکت ایران خودرو اعلام کرد: خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل  سمند ال ایکس ای اف ۷ پایه گاز سوز، سمند ال ایکس با موتور ای اف ۷ بنزینی ، پژو پارس سال، و معمولی، ۲۰۶ تیپ ۲، دنا  معمولی و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی با موعد تحویل مهرماه و آبان سال ۹۹ است.

شرایط ویژه بخشنامه:

ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو و وجه آن ظرف ۲۰روز طبق ضوابط شرکت ایران خودرو به مشتری عودت خواهد شد.

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه امکانپذیر نمی باشد.

کد کلاس و رنگ خودرو بر اساس شرایط تولید از سوی شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.

در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.

امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نمی باشد. زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۲۱ آبان

Share