پیروزی ملوان بندرانزلی مقابل سپیدرود رشت در یک بازی پرحاشیه

از هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور(لیگ آزادگان) دو تیم ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی پرحاشیه در پایان با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان رسید.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، از هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور(لیگ آزادگان) دو تیم ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی پرحاشیه در پایان با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان رسید.

مبین عشایر، حافظ یعقوبی، عظیم گوک، مهیار زحمتکش، خشایار زبرجد، ارسلان تفضلی، فربد بلوک باشی، پرهام صیاد برهانی، سعید حلافی(رضا درویشی)، هادی حبیبی نژاد و احمدامیر کامدار برای ملوان بازی کردند.

همچنین سیدمهدی اسلامی، مهیار نوری، امیر تیزرو(جواد آقایی‌پور)، امید سام کن، میثم فردوسی، هومن ربیع زاده(امیرحسین اسکندری)، محمدرضا زینال خیری، مجتبی محبوب مجاز، محمد دادرسی، احسان پیرهادی و نوید حیدری برای سپیدرود به میدان رفتند.

* در دقیقه ۴۰ بازی ضربه مهیار زحمتکش پس از برخورد به مدافع سپیدرود وارد دروازه سپیدرود شد.

* در دقیقه ۴۲ بازی مهیار نوری، بازیکن سپیدرود رشت روی سانتر زیبای مجتبی محبوب‌مجاز از روی نقطه کرنر، گل اول سپیدرود را با یک ضربه سر وارد دروازه ملوان کرد تا خوشحالی هواداران و بازیکنان ملوان بیش از دو دقیقه طول نکشد.

* در دقیقه ۵۳ بازی ضربه سر مهیار نوری، بازیکن سیپدرود رشت به تیرک دروازه ملوان برخورد کرد.

* در دقیقه ۶۴ بازی مهاجم ملوان در محوطه جریمه سپیدرود سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت همین موضوع سبب اعتراض شدید کادرفنی و بازیکنان ملوان شد و پس از این اتفاق کادرفنی ملوان بازیکنان این تیم را از زمین خارج کردند، همچنین هواداران ملوان نیز با شعارهایی تند علیه داور مسابقه اعتراض خود را اعلام کردند.

* پس از این اتفاقات بازی ۱۳ دقیقه به تعویق افتاد و پس از آن بازی مجدد از سر گرفته شد.

* در دقیقه ۸۱ بازی هادی حبیبی‌نژاد، بازیکن ملوان با یک شوت سرکش و دیدنی دروازه سپیدرود رشت را باز کرد.

* در دقیقه ۸۹ بازی شوت پرقدرت بازیکن ملوان به تیرک دروازه سپیدرود رشت برخورد کرد.

* ۱۲ دقیقه وقت اضافه در پایان ۹۰ دقیقه توسط داور چهار بازی اعلام شد.

* در پایان بازی با همان نتیجه دو بر یک به سود ملوان بندرانزلی به پایان رسید.

حواشی:

پیش از شروع بازی هواداران سپیدرود رشت، پژمان نوری بازیکن سابق ملوان و یکی از مسئولین فعلی این تیم را تشویق کردند.

کادرفنی و بازیکنان هر دو تیم دفعات متعددی به داور بازی اعتراض داشتند.

Share