تجلیل از اولین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان

مراسم تجلیل از فرزندان برتر کارکنان آبفای گیلان برگزار شد و در این مراسم از مهندس عینی اولین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان قدردانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محسن حسینی در مراسم تجلیل از فرزندان کارکنان آبفای گیلان ضمن تبریک روز دانش آموز و تقارن مراسم تجلیل از دانش آموزان با این روز گفت: شرکت آب و فاضلاب وظیفه دارد به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود به ارتقاء دانش و تشویق کارکنان و فرزندان آنان اهمیت دهد.

وی در ادامه تصریح کرد: تشویق دانش آموزان خانواده بزرگ شرکت آب و فاضلاب استان گیلان که در آینده در جای جای ایران اسلامی مشغول فعالیت خواهند شد، برای شرکت افتخار به همراه خواهد داشت، ضمن اینکه تا این لحظه نیز تعداد شمار دانش آموزان کوشایی که  موفق به اخذ کارنامه های درخشان در پایه های تحصیلی خود می شوند برای شرکت موجب افتخار بوده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه این جشن و گردهمایی برای ارج نهادن به زحمات این عزیزان است، اظهار امیدواری کرد در سالیان آتی نیز این بهانه پابرجا بماند تا خانواده بزرگ آب وفاضلاب استان دور هم جمع شوند و این مودت و همسویی ادامه یابد.

در ادامه پس از اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مراسم تجلیل از فرزندان دانش آموز و دانشجوکارکنان آبفای گیلان با حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاونین و مدیران ارشد شرکت برگزار شد.

گفتنی است مهمان ویژه مراسم مهندس عینی اولین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان پس از تاسیس بود که توسط مهندس حسینی مدیرعامل آبفای گیلان مورد استقبال قرار گرفت و از زحمات نامبرده در طول سالیان تصدی قدردانی کرد.

Share