نمایش مرگ در پاییز در رشت به روی صحنه می‌رود

نمایش مرگ در پاییز به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی داریوش علی نژاد، کاری از گروه تئاتر تما از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ مهر ماه ۹۸ ساعت ۱۹ عصر در ۸ سانس در محل سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت به روی صحنه می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نمایش مرگ در پاییز به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی داریوش علی نژاد، کاری از گروه تئاتر تما از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ مهر ماه ۹۸ ساعت ۱۹ عصر در ۸ سانس در محل سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت به روی صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، نمایش مرگ در پاییز نوشته اکبر رادی و کارگردانی داریوش علی نژاد، کاری از گروه تئاتر تما می باشد که با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ مهر ماه ۹۸ از ساعت ۱۹ عصر در ۸ سانس در محل سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت اجرا می شود.

گفتنی است در نمایش مرگ در پاییز، سهیلا اخلاقی، داریوش علی نژاد، شقایق باقری، صادق شیخی زاد، امیرمحمد سکوتی، مجید قلیپور، سهیل عسکری، ژیلا معیر، آرمین محمد آبادی به ایفای نقش می پردازند.

همچنین شیوا شیجانی (تهیه کننده)، مهتاب مصلحی (مدیر تولید و مشاور کارگردان)، داریوش علی نژاد (طراح صحنه و لباس)، سجاد محمدزاده، غزاله عبادی (موسیقی) از دیگر عوامل این نمایش می باشند.

خلاصه نمایش: مرگ در پاییز داستان مشهدی، پیرمردی است که در فراق پسرش کاس آقا، دچار یاس و تنهایی شده و در این میان بهم ریختگی زندگی دخترش ملوک به واسطه ی ناسازگاری شوهر قمار بازش، مشکلاتش را مضاعف کرده است. او مصمم است که به دنبال خبری از پسرش به رودبار برود که در این بین با حوادثی روبرو می شود که ….

علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می توانند از طریق سایت www.haftsaz.com اقدام نموده و یا به گیشه محل اجرا مراجعه نمایند.

Share