ناصر مسعودی تحت عمل جراحی قرار گرفت | جراحی موفقیت آمیز بلبل گیلان

خوشبختانه عمل جراحی پدر با موفقیت به انجام رسیده و در حال حاضر به توصیه پزشکان در آی‌سی‌یو بستری است و البته برای ادامه هر چه بهتر روند درمان فعلاً ممنوع‌الملاقات هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  ناصر مسعودی خواننده سرشناس گیلان که صدایش با ترانه‌های گیلکی مشهور و ماندگاری مثل «گل پامچال»، «کوچک‌خان جنگلی»، «کوراشیم»، «بنفشه گل گره‌خورده»، چند روز پیش به دلیل یک عارضه مغزی در بیمارستانی در رشت بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت.
علی‌ مسعودی‌نیا فرزند ناصر مسعودی با اعلام این خبر در گفت‌وگوی کوتاهی با «ایران» درباره وضعیت کنونی پدرش توضیحاتی ارائه داد و گفت: «خوشبختانه عمل جراحی پدر با موفقیت به انجام رسیده و در حال حاضر به توصیه پزشکان در آی‌سی‌یو بستری است و البته برای ادامه هر چه بهتر روند درمان فعلاً ممنوع‌الملاقات هستند.» او عمل را رضایتبخش دانست و به نقل از پزشکان معالجش از وضعیت باثبات این خواننده ۸۴ ساله گفت و ابراز امیدواری پزشکان به ادامه مسیر بهبودی در روزهای آینده.
ناصر مسعودی سال ۱۳۲۸ در تهران نزد استادعلی اکبرخان شهنازی موسیقی را فراگرفت و از محضر اساتیدی چون احمد عبادی و خان ملوک، بدیع‌زاده، قمرالملوک وزیری، ظلی و… بهره برد.  مسعودی مدتی به فعالیت هنری در زمینه تئاتر پرداخت و از سال ۱۳۳۴ که وارد رادیو شد تا سال ۱۳۳۹ از پیشگامان خوانندگان رادیو گیلان به حساب می‌آمد. او در طول این سال‌ها با اجرای چندین قطعه آواز در برنامه «گل‌ها» با هنرمندان بزرگی چون مهدی خالدی، حبیب‌الله بدیعی، ورزنده، فرهنگ شریف، امیر ناصر افتتاح، محمد موسوی، جلیل شهناز، حسن کسایی، اصغر بهاری و بسیاری دیگر از اساتید موسیقی کشور ‌همکاری کرده است. از مشهورترین قطعات آوازی وی می‌توان به «دیوانه‌ام»، «رفتی‌، ولی کجا» اشاره کرد.

Share