تعداد زنان روسای شعب در تامین اجتماعی گیلان به چهار نفر رسید

آئین معارفه رئیس جدید شعبه سه رشت با حضور مدیرکل، معاون اداری مالی، جمعی از روسای ادارات تخصصی استان، معاونین و مسئولین واحدهای شعبه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به دنبال انتصاب محمد موافق رئیس تامین اجتماعی شعبه سه رشت به عنوان معاون اداری مالی استان، طی حکمی از سوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان، کیمیا صفری به سمت رئیس شعبه سه رشت منصوب شد.

با صدور این حکم، تعداد روسای شعب زن تامین اجتماعی گیلان به چهار نفر رسید که از این بین دو نفر در سال جاری تحقق یافته است.

رئیس و کارشناس ارشد فنی بیمه شدگان استان، رئیس و کارشناس ارشد فنی مستمری های اداره کل، رئیس شعبه بندرانزلی و مشاور مدیریت در سالهای اخیر از مهمترین پستهای کیمیا صفری طی سالهای خدمتی بوده است.

جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این مراسم با تسلیت قرار گرفتن در ایام اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر، با قدردانی از تلاشها و زحمات تمامی همکاران، اظهار داشت: علیرغم جوانی شعبه سه رشت و قدمت اندک تاسیس آن، با همت و کوشش پرسنل و اتخاذ راهبردها و تدابیر خوب، این واحد تابعه استان از جایگاهی ارزشمند و کارنامه ای درخشان در رتبه بندی های سازمانی در عرصه کشوری برخوردار است.

وی ضمن قدردانی از ریاست پیشین و سرپرست موقت شعبه در ماههای اخیر افزود: رسم روزگار و ماهیت جهان هستی در رفت و آمد بوده و این امر اصلی اجتناب ناپذیر است که کسی نمیتواند مانع آن شود و باید تمام سعی و تلاش ما براین باشد که در دوره حضور خود نقشی مفید ایفا نموده و اثرگذار باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با تاکید بر اینکه باید بگونه ای اقدام نمائیم که در آینده از ما بخاطر انجام درست مسئولیتها به نیکی یاد شود، اذعان کرد: انتخاب یک فرد برای ریاست دلالت بر ناتوانی یا عدم شایستگی سایرین نیست.

حق پرست در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قبول پستهای ریاست و مدیریت علیرغم ظاهر جذاب و خوشایند همراه با مسئولیتهای سنگین و دغدغه های فراوان است که تنها کسانی که آنرا تجربه نموده اند قادر به درک آن هستند، اظهار داشت: خانم صفری سوابق و تجربیاتی خوب و گرانمایه در پستهای ستادی و شعبه ممتاز بندرانزلی داشته اند که بی تردید با تکیه براین ظرفیت بالا قادر خواهند بود در روند رو به رشد شعبه گامهای موثری بردارند.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در پایان این مراسم با تقدیم و تنفیذ حکم ریاست شعبه به کیمیا صفری، ضمن تاکید بر انتظار همکاری و همراهی تمامی مسئولین و معاونین، برای ایشان موفقیت آرزو نمود.

Share