تاکسی‌های رشت در روزهای تعطیل و غروب‌ها در سطح شهر حضور ندارند

ویشکایی با بیان این که موضوع مسافربرهای شخصی به عنوان دغدغه رانندگان تاکسی را مدت‌هاست که پی‌گیری می‌کنیم، گفت: دغدغه پلیس در این باره اینست که علیرغم اینکه رانندگان تاکسی زحمات زیادی می‌کشند، متاسفانه در برخی ساعات، روزهای تعطیل و غروب‌ها در سطح شهر حضور ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدعلی ویشکایی معاون عمرانی فرماندار رشت در جلسه شورای ترافیک شهرستان با بیان اینکه مشکلات در حوزه خودروهای تاکسی بررسی و اقدامات لازم انجام می شود، بیان داشت: آراستگی، نظم و انضباط رانندگان تاکسی از انتظارات ما است که بایستی مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی درباره موضوع مطرح شده در جلسه مبنی بر همکاری پلیس در رابطه با سرویس مدارس اظهار داشت: در جلسه بعدی شورای ترافیک این موضوع را مطرح می کنیم و در هر جلسه بایستی موضوعات ارائه شود تا به نتیجه برسیم.

ویشکایی در این جلسه با بیان این که موضوع مسافربرهای شخصی به عنوان دغدغه رانندگان تاکسی را مدت‌هاست که پی‌گیری می‌کنیم، گفت: دغدغه پلیس در این باره این است که علیرغم اینکه رانندگان تاکسی زحمات زیادی می‌کشند، متاسفانه در برخی ساعات، روزهای تعطیل و غروب‌ها در سطح شهر حضور ندارند.

Share