بدهی ۷۰۰ میلیون تومانی شهرداری فومن به کود عالی | واگذاری تیم فوتبال شهرداری فومن در هفته آینده

نودمین جلسه شورای شهر فومن برگزار و شهردار این شهر از بدهی ۷۰۰ میلیون تومانی به کود عالی گیلان خبر داد و گفت: بسیاری از طرح‌ها از گذشته تاکنون ابتر مانده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس شورای شهر فومن در نودمین جلسه شورای شهر فومن که در دفتر این شورا برگزار شد با اشاره به وجود حجمی از مشکلات شهرداری از گذشته تا به امروز، اظهار کرد: وضعیت همه شهرداری‌ها به ویژه فومن مطلوب نیست.

زهرا نظری در ادامه با بیان اینکه کوتاهی‌هایی در خدمات‌رسانی به شهروندان وجود دارد که سبب بروز مشکلات فراوان شده است، افزود: یکی از وظایف شورای شهر فومن این است شهردار را در اداره و حل مشکلات موجود کمک و یاری کند.

وی با اشاره به تلاش شهردار وقت برای حل مشکلات، گفت: به رغم تلاش‌های انجام شده هنوز تغییر در وضعیت موجود به وجود نیامده است و به شهردار تاکید کرده ایم امور عادی و روزانه را به زیر مجموعه بسپارد و خود به دنبال برنامه ریزی برای اجرای پروژه‌های عمرانی و درآمد زایی برای شهرداری باشد.

نظری با بیان اینکه وضعیت مالی شهرداری‌ها به ویژه شهرداری فومن مناسب نیست، تصریح کرد: باید مشکلات شناسایی و یک جدول زمان‌بندی شده برای رفع آن تهیه شود تا در راستای این جدول گام برداریم.

مصوبات شورا ابتر مانده است

یکی از اعضای شورای شهر فومن با اشاره به بی نتیجه بودن جلسات برگزار شده در شورای شهر، اظهار کرد: متاسفانه اکثر مصوبات این شورا اجرایی نمی شود.

جلیل سندی با بیان اینکه متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم میزان شن مورد نیاز برای شن‌ریزی کوچه‌های فومن را تأمین کنیم، گفت: قیر و آسفالت کوچه بازارچه سردار جنگل نیز هنوز به سرانجامی نرسیده است.

واگذاری تیم فوتبال شهرداری فومن در هفته آینده

در ادامه این جلسه شهردار فومن نیز با بیان اینکه در زمان تحویل پست شهردار این سازمان بیش از هشت میلیارد تومان بدهی داشت، اظهار کرد: متاسفانه عدم ساماندهی به وضعیت زباله و پسماند فومن و ابتر ماندن اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ نیز از دیگر مشکلات بوده است.

رضا محمدی با اشاره به بدهی ۷۰۰ میلیون تومانی شهرداری فومن به کود عالی، گفت: این میزان جدای از بدهی‌هایی است که شهرداری به اشخاص حقیقی و حقوقی دارد.

شهردار فومن به وضعیت تیم فوتبال شهرداری فومن اشاره و با بیان اینکه طی نامه‌ای به هیئت فوتبال گیلان «پورمحسن» مدیرعامل این باشگاه را برکنار کرده‌ایم، افزود: در هفته آینده طی فراخوانی مدیرعامل جدید این باشگاه تعیین و این باشگاه واگذار می شود.

برخورد با سد معبر در فومن

یکی دیگر از اعضای شورای شهر فومن نیز در این جلسه ضمن گلایه از وضعیت سد معبر در پیاده روهای فومن، اظهار کرد: شاهد ایجاد سد معبر از سوی برخی کاسبان در پیاده‌روها هستیم در این باره پیگیری و نگاه ویژه ای نیاز است.

نورالدین نعمتی ادامه داد: براساس رأی‌گیری که انجام شد CNG به مزایده گذاشته نمی شود و تا یک سال در اختیار شهرداری قرار می گیرد.

Share