استفاده از پاکبانان شهرداری رشت برای نظافت دفتر آقای نماینده!

صبح امروز برای نظافت داخل و بیرون دفتر جبار کوچکی نژاد، نماینده رشت در مجلس از چند پاکبان شهرداری رشت استفاده شد!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از رشت۲۰ صبح امروز برای نظافت داخل و بیرون دفتر جبار کوچکی نژاد، نماینده رشت در مجلس از چند پاکبان شهرداری رشت استفاده شد! این اتفاق عجیب در شرایطی رخ می دهد که پیشتر چند تن از اعضای شورا نسبت به پاکسازی ورزشگاه سردارجنگل بخاطر بازی های تیم های رشت و همچنین نظافت محل استقبال از حسن روحانی رئیس جمهور اعتراض کرده بودند.

نکته دیگر آنکه دیوار بیرونی دفتر نماینده رشت نیز توسط شهرداری نقاشی و رنگ آمیزی شده و مشخص نیست که به چه دلیل دفتر این نماینده رشت باید توسط یک نهاد خدمت رسان عمومی که وظیفه ارائه خدمت به شهروندان را بر عهده دارد باید رنگ آمیزی و نظافت شود؟!

حال باید دید واکنش آقای نماینده به این استفاده شخصی از نیروهای شهرداری که ماه هاست به علت مشکلات شدید مالی شهرداری رشت حقوق ماهیانه خود را دریافت نکرده اند چه خواهد بود؟!

گفتنی است تاکنون شهرداری رشت یا دفتر نماینده رشت در مجلس نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده اند.

 

تکذیبیه:

پیرو انتشار خبری مبنی بر نظافت داخل و بیرون دفتر جبار کوچکی نژاد، نماینده رشت در مجلس توسط چند پاکبان شهرداری رشت، دفتر نماینده رشت در گفتگو با دیارمیرزا این خبر را تکذیب کرد.

مسئول دفتر نماینده رشت با تکذیب ادعای مطرح شده یادآور شد: درب دفتر نماینده رشت به روی همگان باز است و عموم مردم می توانند بدون هیچ مشکلی در دفتر رفت و آمد داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه اجازه چنین کاری به هیچ وجه داده نمی شود که از پاکبانها برای نظافت بهره بگیریم، افزود: در رابطه با نقاشی کشیده نیز با توجه به سال اقتصاد مقاومتی دو سال پیش بر روی دیوار نقش بسته است.

مسئول دفتر نماینده رشت در پایان با بیان اینکه ساختمان دفتر بسیار قدیمی و نیازمند تعمیرات اساسی است، تصریح کرد: تنها دلیل اینکه هم اکنون دفتر نماینده رشت در این مکان هنوز دایر است به دلیل شناخت مردم از آدرس محل دفتر بوده تا جایی که ممکن است ۷۰ درصد مراجعات مردمی با تغییر مکان دفتر کاهش یابد وگرنه دلیل دیگری برای حضور در این دفتر وجود ندارد.

Share