چوکای تالش را با قلبم انتخاب کردم | امسال نوبت درخشش چوکا است

فرشاد پیوس، سرمربی جدید تیم چوکای تالش اظهار کرد: چوکا تیم قدیمی و ریشه داری است که طرفداران زیادی دارد و من هم این تیم را با قلبم انتخاب کردم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از برنا، فرشاد پیوس که سابقه صعود با چندین تیم به سطح اول فوتبال ایران را دارد، به تازگی هدایت چوکای تالش را پذیرفت تا دوباره نام این تیم قدیمی در رسانه ها مطرح شود. پیوس درباره پذیرش مسئولیت سرمربیگری این تیم گفت: چوکا تیم قدیمی و ریشه داری است که طرفداران زیادی دارد و من هم این تیم را با قلبم انتخاب کردم.

وی افزود: جایگاه چوکا به هیچ وجه اینجا نیست و علی رغم اینکه کار بسیار سختی در پیش داریم اما من معتقدم با حمایت هواداران و مسولان می توانیم این تیم را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم. من باید از آقای دکتر شکری تشکر کنم به هر حال بنده با وی و سایر دوستان که صحبت می کردیم همه بر این باور هستند که نام چوکا با هوادارانش لیاقت حضور در سطح اول فوتبال ایران را دارد و ما طی یک برنامه ریزی و گام به گام به سوی این مهم پیش خواهیم رفت.

آقای گل معروف پرسپولیس در بخش دیگری از صحبتهایش با اشاره به هواداران پر شمار چوکا، خاطر نشان کرد: اکثر هواداران چوکای تالش به پرسپولیس هم گرایش دارند و یکی از انگیزه‌هایی که باعث قبول این پیشنهاد شد همین مساله بود. با تیمی که تماشاگر داشته باشد می‌توان خیلی کارها هم انجام داد و امسال نوبت درخشش چوکا است، البته در لیگ های پایین شما هر چقدر هم خوب باشید اما موفق به صعود نشوید، کارتان و تلاش شما به چشم نمی آید و من امیدوارم به امید خدا، با تلاش و همت بازیکنان و با پشتوانه همین هواداران بتوانیم نام و آوازه چوکای تالش را دوباره زنده کنیم.

گفتنی است فرشاد پیوس با رأی اعضای هیئت‌مدیره چوکا تالش به‌عنوان سرمربی این تیم در رقابت‌های لیگ دسته دوم انتخاب شد.

Share