نگاه کلانتری به محیط زیست سیاسی است، نه فنی | او مجری دستورات رئیس جمهور است

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: اظهارات رئیس سازمان محیط زیست در مورد عدم توجه نمایندگان استان شمالی به موضوع محیط زیست حوزه انتخابیه‌شان کذب است و نگاه کلانتری به این مقوله سیاسی است، نه فنی.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارات اخیر رئیس سازمان محیط زیست گفت: اخیرا عیسی کلانتری در اظهارنظری در جمع فعالان محیط زیست علیه نمایندگان استان‌های شمالی کشور عنوان کرده که در رابطه با بهسازی محیط زیست استان‌های شمالی کشور، نمایندگان این استان‌ها هیچ اقدامی صورت ندادند و بودجه‌ای که برای این منظور در نظر گرفته شده بود، نمایندگان مصوب کردند تا این بودجه در جای دیگری هزینه شود.
وی افزود: این اظهارنظر رئیس سازمان محیط زیست کذب و تهمت به نمایندگان استان‌های شمالی کشور است و وی سعی دارد با فرافکنی مسئولیت کوتاهی‌ها و قصور خود را به گردن نمایندگان استان‌های شمالی بیندازد.
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آن زمانی که از ما نمایندگان استان‌های شمالی از موضوع عدم انتقال آب دریای خزر و زیست بوم این منطقه حمایت می‌کردیم، سازمان محیط زیست کجا بود و ضوابط عدم انتقال آب دریای خزر را نادیده گرفت.
داداشی خاطرنشان کرد: ما به رئیس جمهور نامه نوشتیم که انتقال آب خزر خطرناک است و جالب اینجاست که سازمان محیط زیست در ارتباط با این موضوع هیچ حرکتی نکرد و هیچ واکنشی نسبت به این اقدام نشان نداد.
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: آقای کلانتری به دنبال فرافکنی است و با نگاه سیاسی به مسائل محیط زیست نگاه می‌کند و نگاه فنی به موضوع ندارد و آقای کلانتری در این سازمان مجری دستورات رئیس جمهور است و دستورات رئیس جمهور هم دستوراتی سیاسی است.

Share