شهر انزلی لایق بهترین هاست | مردم انزلی از کمبود امکانات گله‌مند هستند

هادی حیدری اظهار داشت: بازدیدهایی که از نقاط مختلف داریم مردم از کمبود امکانات گله‌مند هستند و امیدوارم که کمک شود تا این تجهیزات بیشتر شود چون این شهر لیاقت بهترین ها را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از برنا، هادی حیدری، رییس شورای شهر انزلی اظهار داشت: یکی از تجهیزات مورد نیاز شهرمان یعنی تشک نجات حریق خریداری شد و از فرماندهی آتش نشانی انزلی تشکر می کنیم و امیدواریم که تجهیزات زیر ساختی شهر انزلی با همت شهرداری محترم و عنایت فرماندار محترم تهیه شود.

وی افزود: بازدیدهایی که از نقاط مختلف داریم مردم از کمبود امکانات گله‌مند هستند و امیدوارم که کمک شود تا این تجهیزات بیشتر شود چون این شهر لیاقت بهترین ها را دارد.

حیدری با اشاره به انتخاب خود به ریاست شورای شهر انزلی گفت: جنس بنده از جنس معلمی است و تابع میز نیستم. جنس ما از جنس علم است و از جنس بداخلاقی نیست. ما آمده ایم که به پست و میز هویت دهیم، مسوولینی را داریم که ابهتشان به همان میز است اما مسوولینی هستند که به آن میز هویت می دهند.

حیدری ادامه داد: در هر مقامی که باشیم هدفمان خدمت است. خداوند این توان را بدهد که در هر جایگاهی هستیم تاثیرات مثبتی را بگذاریم.

وی افزود: ان‌شاءالله که با همراهی همه ی اعضای شورای شهر و اعتمادی که به بنده داشتند و این مسوولیت را به من سپردند بتوانیم کارهای خوبی برای شهرمان انجام دهیم و تک تک مسوولین را به تعامل می خوانیم.

وی با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه و خطاب به آنان عنوان کرد: کار بسیار سختی را دارید و شما هم مانند معلم مسوول هستید که چگونه قلم می زنید. باید آرامش را به جامعه القا کنید. خبرنگاران می توانند شهر انزلی را به جایی برسانند که در کل کشور مثبت دیده شود.

 وی در پایان گفت: از اهل رسانه خواهش می کنم که به قلم خود احترام بگذارند و جایگاه قلم را بدانند چون تاثیر حرف و قلم خبرنگاران در جامعه زیاد است.

Share