دستگیری اراذل و اوباش لوشان در طرح ضربتی پلیس رودبار

سرهنگ حمیدرضا فیضی، فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از دستگیری اراذل و اوباش شهر لوشان که با ایجاد مزاحمت و درگیری باعث رعب و وحشت عمومی در بین شهروندان شده بودند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از دستگیری اراذل و اوباش شهر لوشان که با ایجاد مزاحمت و درگیری باعث رعب و وحشت عمومی در بین شهروندان شده بودند خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا فیضی با اعلام این خبر گفت: برابر گزارش دریافتی مبنی بر اینکه شخصی با اقدامات هنجارشکنانه از قبیل ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو، راهبندان، نزاع دسته جمعی، تخریب اموال دولتی و اخلال در نظم عمومی اقدام به ایجاد رعب و وحشت در شهر منجیل و لوشان می‌کند بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی با اعزام به محل و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم وارد شدند.

وی ادامه داد: ماموران متهم ۲۳ ساله را به همراه ۲ همدست ۲۰ و ۲۳ ساله که جزء افراد اراذل و اوباش شهرهای منجیل و لوشان بودند را دستگیر کردند.

سرهنگ فیضی اظهار داشت: متهم اصلی که از اراذل و اوباش سابقه‌دار شهرستان و دارای پرونده قضائی است با صدور قرار مناسب از سوی مراجع قضائی به همراه همدستانش روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با اشاره به اینکه متهمان ضمن ارتکاب به اعمال مجرمانه، با انتشار تصاویرشان با سلاح گرم در فضای مجازی باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان می‌شدند که این اقدام پلیس رضایت‌مندی و قدردانی مردم ولایتمدار رودبار را به دنبال داشت.

Share