اعضای جدید کمیسیون دائمی هیات امنای پارک علم و فناوری گیلان مشخص شدند

در اجرای مصوبه چهارم هیات امنای منطقه یک فناوری و به موجب حکم دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیات های امنا و هیای ممیزه، اعضای جدید کمیسیون دائمی هیات امنای پارک علم و فناوری گیلان منصوب گردیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، کمیسیون دائمی به منظور کارشناسی و بررسی تخصصی موضوعات پارک علم و فناوری گیلان تحت عنوان «کمیسیون دائمی هیات امنا» تشکیل و آغاز به کار آن از طرف هیات امنای منطقه فناوری یک کشور تصویب و با امضای قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیات های امنا و هیای ممیزه وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ شد.

کمیسیون دائمی با استفاده از نظرات تخصصی و کارشناسی، نسبت به بررسی و تنظیم بودجه تفصیلی اعتبارات هزینه‌ای، تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اختصاصی و ساختار تشکیلاتی و بررسی گزارش عملکرد سالانه پارک علم و فناوری گیلان و سایر موارد ارجاعی اقدام می‌کند و نتیجه بررسی تصمیمات به همراه گزارش توجیهی لازم از سوی دبیر هیات امنا در دستور کار هیات امنا قرار خواهد گرفت.

در اجرای مصوبه چهارم هیات امنای منطقه یک فناوری و به موجب حکم دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیات های امنا و هیای ممیزه، اعضای این کمیسیون مشخص و به عنوان عضو دائمی کمسیون دائمی هیات امنای پارک علم و فناوری گیلان منصوب گردیدند.

در این کمیسیون دکتر علی باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان به عنوان دبیر هیات امنا می باشد.

لازم بذکر است برای اولین بار کمیسیون دائمی هیات امناء، بصورت اختصاصی از استان گیلان انتخاب شده است.

اعضای جدید کمیسیون دائمی هیات امنای پارک علم و فناروی گیلان

Share