احداث هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی ارزان قیمت در گیلان

ارسلان زارع، سرپرست استانداری گیلان گفت: در راستای اقدام پسندیده و مشترک میان دولت تدبیر و امید و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) یک هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در استان گیلان به این منظور ساخته می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه موضوع تامین مسکن اقشار متوسط و محروم جامعه باید مورد توجه و حمایت بیشتری قرار گیرد، گفت: در راستای اقدام پسندیده و مشترک میان دولت تدبیر و امید و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) یک هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در استان گیلان به این منظور ساخته می شود که این تعداد علاوه بر حدود سه هزار واحد مسکونی برنامه ریزی شده اداره کل راه و شهرسازی در قالب طرح مشارکت سرمایه گذاران است.

ارسلان زارع در نشست بررسی چگونگی احداث هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در استان گیلان با حضور مهندس علی اکبر محرابیان رئیس هیات مدیره شرکت توسعه‌گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و دکتر علی نیکزاد مدیرعامل این شرکت، بر ضرورت همکاری برای تامین مسکن متقاضیان به ویژه برای متاهلین با درآمد کم و متوسط که فرم جیم آنها سبز می باشد تاکید نمود.

زارع از اداره کل راه و شهرسازی استان خواست تا نسبت به تامین زمین برای احداث پانصد واحد مسکونی برای اجرای این طرح شایسته اقدام نماید زیرا زمین ۶۰۰ واحد توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تامین گردیده است.

Share