پلیس رضوانشهر مانع از خودکشی مرد ۴۰ ساله شد

سرهنگ جوانمردی، فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر اظهار کرد: با اقدام به موقع ماموران پلیس در شهرستان رضوانشهر مردی ۴۰ ساله که قصد خودکشی داشت از مرگ نجات یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با اقدام به موقع ماموران پلیس در شهرستان رضوانشهر مردی ۴۰ ساله که قصد خودکشی داشت از مرگ نجات یافت.

در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی در رضوانشهر قصد خودکشی از بالای پل عابر پیاده واقع در روبروی اداره آموزش و پرورش این شهرستان را دارد، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با حضور در محل متوجه شدند مردی به بالای پل عابرپیاده رفته و با داد و فریاد قصد دارد خود را از بالای پل به پایین پرت کند.

سرهنگ جوانمردی بیان داشت: در همان لحظات اولیه با حضور به موقع ماموران و اعزام تیم مذاکره کننده پلیس، نامبرده به آرامش دعوت و با صحبت‌های صورت گرفته و قول مساعد به وی برای رسیدگی به مشکلات، از اقدام خود صرفه نظر کرده و موضوع ختم به خیر شد.

وی تصریح کرد: دلیل اصلی اقدام این فرد برای خودکشی، اختلاف ملکی با اقوامش بود که این موضوع در مراجع قضائی در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر خاطرنشان کرد: هرگاه زنگ مرکز فوریت‌های پلیسی به صدا در می‌آید ماموران با حساسیت و سرعت عمل خود سعی می‌کنند در سریع‌ترین زمان ممکن به کمک مردم بروند که در این مورد خاص نیز حضور به موقع ماموران انتظامی و تیم مذاکره کننده پلیس، از وقوع یک حادثه دلخراش جلوگیری شد.

Share