هشدار هیأت فوتبال گیلان به ثبت‌نام فوتبال‌آموزان در مدارس فوتبال غیرمجاز

عبدی گفت: هیأت فوتبال استان گیلان برای چندمین بار و بنا به ضرورت اعلام میدارد که هرگونه ثبت نام در مدارسی که مجوز سال ۹۸ را دریافت ننموده‌اند غیر قانونی بوده و هرگونه مشکلی از قبیل فنی و اخلاقی متوجه خود خانواده ها می‌باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ایرج عبدی، مسئول واحد پایه و جوانان و مدارس فوتبال گیلان در خصوص مدارس فوتبال غیر مجاز هشدار داد و گفت: هیات فوتبال استان برای چندمین بار و بنا به ضرورت اعلام میدارد که هرگونه ثبت نام در مدارسی که مجوز سال ۹۸ را دریافت ننموده‌اند غیر قانونی بوده و هرگونه مشکلی از قبیل فنی و اخلاقی متوجه خود خانواده ها می‌باشد.

وی افزود: لیست مدارس فوتبال دارای مجوز سال ۹۸ سطح استان گیلان در سایت و کانال اطلاع رسانی رسمی هیات فوتبال استان به آدرس http://footballguilan.com/statics/9/ و GFAIR@ منتشر گردیده و خانواده ها می‌توانند با مراجعه به این سایت و انتخاب مدرسه فوتبال مجاز فرزندان خود را دراین مدارس که (مربیان دارای مدرک معتبر) و مورد تایید هیأت فوتبال استان می‌باشد ثبت نام نمایند.

عبدی همچنین ادامه داد: لذا به تمام اشخاصی که در مدارس بدون مجوز اقدام به ثبت نام افراد می‌نمایند اعلام می دارد که فعالیتشان غیر قانونی بوده و هیأت فوتبال استان از طریق مجاری قانونی پیگیر فعالیت غیر مجازشان خواهد بود.

مسئول واحد پایه و جوانان و مدارس فوتبال گیلان تأکید کرد: مربیانی که در این کلاس‌های غیر مجاز فعالیت می‌نمایند از ارتقای آنها توسط کمیته آموزش جلوگیری به عمل آمده و اجازه هیچگونه فعالیتی درسطح استان و کشوری نخواهند داشت.

وی گفت: ثبت نام در کلاس‌های غیر مجاز به اسم «اوقات فراغت» هیچگونه خروجی فنی نخواهد داشت، برخلاف تبلیغات غیر واقعی با حضور و ثبت نام در این گونه کلاسها، فوتبال آموزان اجازه‌ی حضور در مسابقات و فستیوال‌ها را نخواهند داشت.

عبدی همچنین افزود: گرفتن هرگونه وجه از والدین فوتبال آموزان غیر قانونی بوده و کمیته جوانان و استعدادیابی هیات فوتبال استان هرساله در این فصل از سال بیشتر انرژی‌اش را صرف مبارزه با اینگونه کلاس‌های غیر مجاز می‌نماید تا خانواده‌های عزیز فرزندان خود را با خیالی آسوده راهی مدارس فوتبال دارای مجوز نمایند و در پایان از اولیای محترم  تقاضا داریم که مارا دراین راه یاری نمایید.

شماره پاسخگویی به شکایات ۳۳۳۳۶۳۶۷-۰۱۳ 

Share