شناسایی ۲ شهید تازه تفحص شده گیلانی در مناطق شلمچه و جزیره مجنون

روح‌الله پوراسماعیلی، سخنگوی سپاه قدس گیلان از بازگشت پیکر دو شهید تازه تفحص شده گیلانی به استان خبر داد و افزود: مراسم وداع با این دو شهید بزرگوار روز شنبه هفته آینده بعد از نماز مغرب و عشاء در دو شهرستان لنگرود و رودسر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روح‌الله پوراسماعیلی با اعلام خبر بازگشت پیکر دو شهید تازه تفحص شده گیلانی به استان اظهار کرد: شهید گروهبان سوم وظیفه محمد حسین نژاد دریاکناری (لنگرود) و شهید بسیجی حسین رستمی روشن (رودسر) به ترتیب با سن ۲۱ ساله و ۲۳ ساله در تاریخ ۶۱/۴/۲۲ و ۶۲/۱۲/۷ در مناطق شلمچه و جزیره مجنون به شهادت رسیدند که پیکر مطهرشان پس از ۳۶ سال به زادگاهشان بازگشته است.

سخنگوی سپاه قدس گیلان با اشاره به زمان وداع با پیکر این دو شهید بزرگوار افزود: مراسم وداع با این دو شهید بزرگوار روز شنبه هفته آینده بعد از نماز مغرب و عشاء در دو شهرستان لنگرود و رودسر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به زمان تشییع این دو شهید بزرگوار در رشت گفت: پیکر مطهر این دو شهید بزرگوار روز شنبه رأس ساعت ۱۰ صبح هم‌زمان با روز شهادت امام جعفر صادق (ع) از سپاه ناحیه مرکزی رشت به سمت میدان فرهنگ تشییع می‌شود.

سخنگوی سپاه قدس گیلان با اشاره به زمان تشییع این دو شهید در دو شهرستان لنگرود و رودسر بیان کرد: پیکر مطهر این دو شهید بزرگوار روز یک‌شنبه از ساعت ۹ صبح در دو شهرستان لنگرود و رودسر تشییع می‌شود.

Share