“سراتو” خودروی پلیس شد | خودروهای نامحسوس مجهز به تجهیزات پلیسی هستند

سرهنگ حسین حسن‌پور، معاون هماهنگ کننده انتظامی استان گیلان از رزمایش گشت‌های نامحسوس پلیس راه و راهور استان گیلان با بهره‌برداری از خودروهای جدید کنترل نامحسوس “سراتو” خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، معاون هماهنگ کننده انتظامی استان گیلان از رزمایش گشت‌های نامحسوس پلیس راه و راهور استان گیلان با بهره‌برداری از خودروهای جدید کنترل نامحسوس “سراتو” خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور با بیان این خبر گفت: راه اندازی تیم‌های کنترل نامحسوس بسیار مهم و حائز اهمیت است و رانندگانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند، بدانند که پلیس در محورها حضور دارد و نمی‌گذارد که برخی رانندگان با حرکات مخاطره آمیز در جاده‌ها جولان داده و سفر هموطنان را با خطر مواجه کنند.

این مقام انتظامی در جمع روسای پلیس راه، راهور و تیم‌های خودرویی پلیس نامحسوس ضمن تشریح اولویت‌ اقدامات عملیاتی تیم‌های نامحسوس اظهار داشت: تمرکز فعالیت تیم‌های نامحسوس حضور مؤثر و هدفمند در ساعت خلاء محورها است، و به نحوی تدبیر خواهد شد که ابتکار عمل را از رانندگان قانون گریز در جاده ها به ویژه در ساعات خلاء حضور تیم‌های محسوس بگیرد.

وی افزود: خودروهای اختصاص داده شده نامحسوس مجهز به تجهیزات پلیسی هستند و ماموران با بهره‌گیری از تمام توان، نسبت به برخورد با تخلفات سرعت، سبقت، تلفن همراه، عدم استفاده از کمربند ایمنی، داشتن دو تخلف همزمان وارد عمل شده و توقیف خودروهای دارای رانندگی پرخطر را در دستور کار دارند.

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان گیلان در پایان از رانندگانی که در جاده‌های استان گیلان رفتارهای پر خطر دارند خواست، ضمن احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی و مسؤولانه‌تر رانندگی کنند.

گفتنی است در پایان رژه خودروی گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس راه و راهور در محل میدان صبحگاه ستاد انتظامی استان انجام شد.

Share