اولین مدرسه ارتباطات شمال کشور رسما افتتاح شد+ تصاویر

اولین مدرسه ارتباطات شمال کشور با عنوان؛ “مدرسه عالی ارتباطات آریامن” با حضور معاون توسعه و منابع استاندار گیلان و همچنین عضو موظف هیات مدیره و معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی افتتاح شد‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اولین مدرسه ارتباطات شمال کشور با عنوان؛ “مدرسه عالی ارتباطات آریامن” با حضور معاون توسعه و منابع استاندار گیلان و همچنین عضو موظف هیات مدیره و معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی افتتاح شد‌.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان در آیین افتتاح این مرکز آموزشی با بیان اینکه از دیرباز با فعالیت های انجمن سخنرانان گیلان آشنا بوده و هست خاطر نشان کرد: به عنوان یه فرد آموزشی همواره از کسانی که در بخش خصوصی کار میکردند حمایت کرده و ایمان دارم که هم افزایی بین سیستم دولتی و خصوصی میتواند خلاها را پر کند.

کیمیا تنهایی در ادامه با بیان اینکه هر جا سخن از آموزش باشد از کوچکترین کمکی دریغ نخواهم کرد افزود: باعث افتخار ماست که در بخش خصوصی استان عزیز گیلانمان چنین مجموعه های فعال و هدفمندی را داشته باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: آموزش نقش بسیار مهمی داره برای توسعه جامعه امروز دارد و بنده به سهم خود نیز قدردان فعالان این عرصه هستم‌.

در ادامه آیین افتتاحیه مدرسه عالی ارتباطات آریامن، عضو موظف هیات مدیره و معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی (مدیر سابق روابط عمومی منطقه آزاد انزلی) نیز با بیان اینکه گیلان مهد استعداد حوزه رسانه و ارتباطات است تصریح کرد: در روزگاری که هنوز هستند خانواده هایی که کودک خود را با کتاب آموزش می دهد و تربیت می کند وجود مجموعه های ارتباطی آن هم متناسب با علم روز می تواند تسهیل گر این موضوع باشد که خوشبختانه با پیگیری ها و حضوری که در سمینار ها و همایش های مجموعه انجمن سخنرانان گیلان داشتم به خوبی این موضوع را شاهد بوده ام.

امین افقی در ادامه با ابراز امیدواری برای آینده مجموعه مدرسه عالی ارتباطات آریامن خاطر نشان کرد: من فکر می‌کنم با مسیری که این مجموعه و مدرسانش در پیش گرفته اند، مجموعه مدرسه ارتباطات می تواند منشا اثر در حوزه ارتباطات، منشا تحول در حوزه اطلاع رسانی و منشا خدمت به خانواده های گیلانی باشد.

وی در بخش پایانی سخنان خود نیز تاکید کرد: امیدوارم به واسطه این انجمن و مجموعه مدرسه ارتباطات، کلونی های ارتباطی فعال در استان با هم تلفیق شده و استان گیلان مثل همیشه در حوزه فرهنگ، در حوزه رسانه و این بار در حوزه ارتباطات موفق و موثر بوده و در مسیر آینده خود به خوبی ادامه دهد.

Share