اراضی ییلاقی و جنگلی منطقه سی‌دشت رودبار با حکم قضایی آزادسازی شد

هادی بشری، دادستان شهرستان رودبار از رفع تصرف بیش از ۸۴۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی این شهرستان در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از میزان، هادی بشری دادستان شهرستان رودبار از رفع تصرف بیش از ۸۴۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی این شهرستان در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

دادستان رودبار با اعلام این خبر ضمن تاکید بر مقابله و جلوگیری از دست اندازی به اراضی ملی در این شهرستان، اظهار داشت: طی گزارش‌های دریافتی از اداره منابع طبیعی شهرستان رودبار افرادی بدون مجوز مبادرت به ساخت و ساز در اراضی ملی و تصرف عرصه‌های ملی کرده بودند که در این راستا برخورد قانونی انجام شد.

وی با بیان اینکه اجرای احکام صادره در خصوص رفع تصرف، قلع و قمع و اعاده به وضع سابق در دستور کار دادستانی رودبار قرار گرفت تصریح کرد: ماموران منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رودبار با همراهی مرجع انتظامی، اورژانس اجتماعی و ارگان‌های مربوطه و دادیار اجرای احکام به مناطق جنگلی و ییلاقی شهرستان رودبار اعزام شدند و طی این اقدام بخش‌هایی از اراضی ملی شامل ۱۵۰۰۰ مترمربع در منطقه سی دشت و چندین فقره عرصه و اعیان در سایر مناطق که تحت تصرف متجاوزان قرار داشت با حکم قضایی آزادسازی شد.

Share