ورود مدعی العموم به حواشی بازی تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان

حسینی پویا گفت: در پی دیدار نهایی جام حذفی فوتبال کشور بین تیم‌های پرسپولیس تهران و داماش گیلان که با حاشیه‌های فراوانی همراه بود و در نهایت با بیش از دو ساعت تاخیر آغاز شد به این قضیه ورود کرده‌ایم و پرونده قضایی تشکیل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دادستان مرکز استان خوزستان از ورود مدعی العموم به حواشی بازی فینال جام حذفی میان تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان خبر داد.

حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی دیدار نهایی جام حذفی فوتبال کشور بین تیم‌های پرسپولیس تهران و داماش گیلان که با حاشیه‌های فراوانی همراه بود و در نهایت با بیش از دو ساعت تاخیر آغاز شد به این قضیه ورود کرده‌ایم و پرونده قضایی تشکیل شده است.

حسینی پویا اظهار کرد: از پلیس اطلاعات خواسته شده است که گزارش کاملی از حوادث این بازی، مقصرین، علت تاخیر بازی و کوتاهی‌های صورت گرفته به دادستانی اعلام شود.

وی با اشاره به اینکه نظم لازم از سوی متصدیان برگزار کننده رعایت نشده بود، افزود: گروهی از سوی معاون وزیر ورزش و نماینده‌ای از دادستان کل کشور در استان خوزستان حضور دارند که علت حادثه و کوتاهی مقصرین را بررسی می‌کنند.

دادستان مرکز استان خوزستان همچنین تاکید کرد: برخورد قاطع قضایی با مقصران احتمالی صورت خواهد گرفت.

Share