مهلت بیمه برنج و مرکبات در گیلان تمدید شد

معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان از تمدید مهلت بیمه برنج و مرکبات تا ۳۱ خرداد در استان گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، پیمان معمارزاده امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان گیلان دارای مرغوب‌ترین برنج کشور است اظهار کرد: گیلان به علت شرایط آب و هوایی مناسب و‌ خاکی حاصلخیز، بهترین استان در زمینه کاشت و ‌نشاء انواع برنج است که بسیاری از جوانان این استان به این کار مشغول هستند.

وی با اشاره تمدید بیمه برنج و مرکبات در استان گیلان گفت: بانک کشاورزی شرایط ویژه‌ای را برای مرکب کاران و شالی‌کاران در نظر گرفته و مهلت بیمه برنج و مرکبات تا ۳۱ خرداد تمدیدشده است.

معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان با اذعان به اینکه شالی‌کاران برای بیمه محصولات باید به شعب بانک کشاورزی مراجعه کنند تصریح کرد: تمدید مهلت بیمه‌ای بهترین فرصت برای شالی‌کاران و مرکب‌کاران است تا برای بیمه محصولات خود به مراکز و شعب بانک کشاورزی در استان گیلان مراجعه و محصولات خود را بیمه کنند.

معمارزاده با اشاره به تعداد دفاتر بیمه‌ای موجود در استان گیلان افزود: همکاران ما در دفاتر بیمه‌ای استان گیلان همه‌روزه آماده خدمت‌رسانی به کشاورزان بوده و کشاورزان می‌توانند به ۳۲ دفتر نمایندگی در استان مراجعه کنند

Share