فوت مادر و نجات نوزاد در لاهیجان | پرونده به پزشکی قانونی ارسال شد

اسماعیل نورصالحی اظهار کرد: مادر ۳۵ ساله ای با تشخیص بارداری ۳۶ هفته و با پارگی زودتر از موعد کیسه آب به یکی از بیمارستان های لاهیجان مراجعه کرد با وجود تلاش های به عمل آمده نوزاد دختر سالم متولد شد اما مادر بر اثر خونریزی شدید، فوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: علی رغم همه تلاش های تیم درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای نجات مادری که دچار زایمان پیش از موعد شده بود، فقط نوزاد نجات یافت.

اسماعیل نورصالحی، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: مادر ۳۵ ساله ای با تشخیص بارداری ۳۶ هفته و با پارگی زودتر از موعد کیسه آب به یکی از بیمارستان های لاهیجان مراجعه کرد.

وی تصریح کرد: با تلاش های به عمل آمده از سوی تیم درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و حضور متخصصین در محل درمان، نوزاد دختر سالم متولد شد اما مادر بر اثر خونریزی شدید، فوت کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ادامه داد: در این خصوص، تیم های نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، به قید فوریت به لاهیجان اعزام و پرونده جهت بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی ارسال شد.

نورصالحی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ابراز تاسف از فوت مادر جوان، بررسی علت مرگ مادر باردار را در دستور کار قرار داده است.

Share