شرایط مهیا باشد دوست دارم در سپیدرود بمانم | شنبه برای مذاکره به رشت خواهم آمد

دست‌نشان در خصوص بحث ماندن یا جدایی‌اش از سپیدرود گفت: بعد از اینکه بازی‌های لیگ برتر به پایان رسید، صحبتی با مالک باشگاه نداشتم. الان خیلی از تیم‌ها در لیگ برتر و دسته اول وضعیت مشخصی ندارند و ابتدا باید ببینیم که مالک باشگاه سپیدرود چه برنامه‌هایی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در هجدهمین دوره لیگ برتر برای ادامه حضور در این تیم ابراز تمایل کرد.

نادر دست‌نشان در خصوص بحث ماندن یا جدایی‌اش از سپیدرود گفت: بعد از اینکه بازی‌های لیگ برتر به پایان رسید، صحبتی با مالک باشگاه نداشتم. الان خیلی از تیم‌ها در لیگ برتر و دسته اول وضعیت مشخصی ندارند و ابتدا باید ببینیم که مالک باشگاه سپیدرود چه برنامه‌هایی دارد و آیا من در بین گزینه‌های هدایت این تیم هستم یا خیر.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: قرار است روز شنبه به رشت بروم و جلسه‌ای با آقای بیات (مالک باشگاه سپیدرود رشت) داشته باشم تا در مورد مسائل مختلف صحبت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در هجدهمین دوره لیگ برتر همچنین درباره اینکه آیا با تیم دیگری مذاکره کرده است، عنوان کرد: من با تیم دیگری صحبت نکردم و شنبه قرار است با مالک سپیدرود جلسه‌ای داشته باشم. من در این تیم کار کردم و اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم در سپیدرود بمانم تا در فصل آینده به هدفی که داریم، دست پیدا کنیم.

Share