تکمیل زیرساخت و آسفالت معابر مسکن مهر با جدیت دنبال می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه تسریع در تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان مورد توجه مسئولان استان قرار دارد، گفت: تکمیل زیرساخت و آسفالت معابر مسکن مهر با جدیت دنبال می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی اوسط اکبری مقدم در بازدید از عملیات اجرای پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب فاز دوم مسکن مهر رشت اظهار داشت: تکمیل زیرساخت ها و آسفالت معابر پروژه مسکن مهر به عنوان یکی از پروژه‌های مهم استان از تاکیدات دکتر سالاری است.

وی با بیان اینکه تسریع در تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان مورد توجه مسئولان استان قرار دارد،تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه ها در بعضی از قراردادها مطلوب بوده و در بعضی دیگر نیز به علت عدم تامین منابع شاهد رکود پروژه هستیم که در این راستا باید رفع مشکل در بازه زمانی مشخص بپردازیم.

اکبری مقدم خاطرنشان کرد: باید نسبت به مدیریت صحیح آن بخش از فاضلاب صنعتی و خانگی که وارد رودخانه زرجوب می‌شود مدیریتی کارآمد را اعمال نماییم و میزان حجم آلودگی این رودخانه را کاهش دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان از تلاش های صورت گرفته برای پاکسازی شریان اصلی رودخانه زرجوب خبر داد و افزود: اجرای پرو‍ژه فاضلاب در حوزه‌ رشتیان(شهید رجایی) و محله سیاه اسطلخ شهرستان رشت هم با جدیت در حال انجام است تا با اجرای آن مسیر فاضلاب از بستر رودخانه جدا و به سمت تصفیه خانه اصلی هدایت شود.

در ادامه این بازدید اکبری مقدم از کارخانه کود آلی گیلان بازدید کرد و در گفت و گو با مدیریت و پرسنل این واحد خدماتی در جریان روند فعالیت های آن قرار گرفت.

Share