آغاز ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی نظام جدید در موسسه آموزش عالی کوشیار

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی کوشیار اظهار داشت: پذیرش متقاضیان ادامه تحصیل در دوره های کاردانی فنی در موسسه آموزش عالی کوشیار آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پذیرش متقاضیان ادامه تحصیل در دوره های کاردانی فنی در موسسه آموزش عالی کوشیار آغاز شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی کوشیار با بیان این مطلب گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ از روز یکشنبه ۱۹ خرداد آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۶ خرداد ادامه می‌یابد.

غلامرضا شجاع طلب افزود: متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کاردانی فنی طی تاریخ های فوق الذکر می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در رشته های حسابداری، کامپیوتر (نرم افزار) و  معماری در موسسه آموزش عالی کوشیار ثبت نام کنند.

به گفته‌ی وی طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به اینکه پذیرش ۹ رشته از طریق آزمون است، جذب دانشجو در رشته های کامپیوتر، حسابداری و معماری در این دانشگاه از طریق آزمون خواهد بود. آزمون این رشته ها در روز جمعه ۱۱ مرداد ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

شجاع طلب تصریح کرد: پذیرش دانشجو در در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی به دو روش بدون آزمون و با آزمون است که ۹ رشته با آزمون و ۳۰ رشته بدون آزمون است.

Share