غرق شدن ماهی‌گیر ۶۸ ساله در رودخانه سپیدرود

سرهنگ عیسی روشن قلب، فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه از غرق شدن پیرمرد ۶۸ ساله در رودخانه سپیدرود محدوده دهستان کیسم این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه از غرق شدن پیرمرد ۶۸ ساله در رودخانه سپیدرود محدوده دهستان کیسم این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عیسی روشن قلب با بیان این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن فردی در رودخانه سپیدرود دهستان کیسم بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران انتظامی و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد پیرمردی ۶۸ ساله که برای صید ماهی به رودخانه رفته بود بر اثر بی احتیاطی به داخل آب افتاده و به علت نداشتن مهارت کافی در شنا غرق شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به مسلم شدن هویت فرد فوت شده جسد وی با هماهنگی قضائی به سردخانه بیمارستان آستانه‌اشرفیه انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در پایان با ابراز تا‌سف از این حادثه دلخراش از شهروندان خواست، از ماهیگیری در حاشیه خطرآفرین رودخانه‌‎ها و نقاط با عمق بالا پرهیز کنند که بی تردید عدم توجه به هشدارها، حوادث جبران‌ناپذیری را درپی خواهد داشت.

Share