سکه ثامنی‌ها خواستار ملاقات با رئیس قوه قضاییه شدند

وکیل مالباختگان سکه ثامن گفت: از آنجا که تعداد شکات در این پرونده زیاد بوده و هرکدام می‌خواهند سخنشان را به گوش رئیس قوه قضاییه برسانند درخواست دیدار حضوری نمایندگان شکات با آیت‌الله رئیسی را داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، رسول کوهپایه زاده، وکیل مالباختگان سکه ثامن گفت: با توجه به کثرت مالباختگان و شکات این پرونده که قریب به ۴ هزار خانواده هستند یعنی ۴ هزار خانواده در سراسر کشور درگیر این پرونده شده‌اند و با توجه‌ به مدیریت و ریاست جدید قوه قضاییه که بر انجام امور به صورت جهادی تأکید دارند از ایشان می‌خواهیم تا وقت ملاقاتی به نماینده شکات و مالباختگان بدهند.

وی گفت: آیت‌الله رئیسی رئیس جدید قوه قضاییه در سخنانشان بارها بر حل پرونده‌های دستگاه قضایی با کار شبانه‌روزی تأکید داشتند به همین دلیل به نظر ما درخواست مالباختگان برای این دیدار امری معقول بوده و می‌‌تواند راهگشا باشد.

کوهپایه‌زاده گفت: به عنوان وکیل مالباختگان پرونده سکه ثامن جهت بیان برخی از مشکلات و موانع جهت تسریع در رسیدگی و احقاق حقوق موکلین و انتقال درخواست‌ها و شنیده شدن صدای ۴ هزار خانواده مالباخته تقاضای این دیدار را از حضرت آیت الله رئیسی داریم.

Share